Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítsam a 2,6 hetes...

Ivartalanítsam a 2,6 hetes kan labrador -vizsla keverék fiú kutyáimat?

Figyelt kérdés
Persze nem most hanem kb. 8 hónapos korukban. Én nem vagyok oda az ötletért. Mit tegyek?
2011. júl. 1. 14:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
a fajfenntartó ösztön biztos megmarad, de a hormonok nem fognak már dúlni benne...
2011. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Nemi betegséget attól függetlenül kaphat, sőt még nagyobb esélye van, hogy a gyógyulásnál begyullad és végleg elfertőződik neki...akár bele is halhat.Volt már dolgom pár kutyaheréléssel, hisz tenyésztő vagyok.Minek kiherélni, ha nem muszály...isten nem a semmiért teremtette oda, annak ott kell lennie, gondolom nektek se esne jól egy ivartalanítás, ha jól sejtem..
2011. júl. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
86%
Boyka000 te nem tenyésztő vagy, ha az vagy, akkor meg nagyon szar....olvass kicsit utána, hogy milyen betegségek előzhetőek meg ivartalanítással, mind a szuka, mind a kan esetében
2011. júl. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Az ivartalanítás után a gyógyulási szakaszban sokkal több fertőzés elkapható, ha gyulladáskor nem ereszt váladékot...
2011. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"Az ivartalanítás után a gyógyulási szakaszban sokkal több fertőzés elkapható, ha gyulladáskor nem ereszt váladékot...

"

milyen gyulladásról beszélsz?????? ha normális orvos megcsinálja a műtétet és tisztán tartod a seb környékét semmiféle fertőzés nem lesz

2011. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
8%
A herélés után mindenféleképpen begyullad, ez a gyógyulás egyik szakasza, a második, meg amikor bedagad, a harmadik pedig amikor gennyet ereszt...volt már dolgom több száz kutyával, tapasztalatom van hozzá, és rendes munkát végzek!!!
2011. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%
1 szukám és 2 kanom ivartalaníttatm idáig, egyik sem gennyezet ... valami nagyon nagy tévedésben élsz ...
2011. júl. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"gondolom nektek se esne jól egy ivartalanítás, ha jól sejtem."


Bizony nem esne jól, de azért egy kutyát egy emberhez hasonlítani nonszensz. Nem kéne emberként kezelni a kutyákat, ha nem muszáj, mert abból ilyen ostoba gondolatok születnek.

2011. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Tudnám a 9%-oddal miért offolod szét a kérdést. Nem értesz hozzá, hülyeségeket "beszélsz", a tenyésztéshez közöd nincs ... tanulj egy picit előbb.
2011. júl. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Még most regisztráltam erre az oldalra, azért 9% :)

Am meg jóval több tapasztalatom van ehhez, elvégre te csak itt okoskodsz, de tapasztalni, még nem tapasztaltad...egy hónapba vagy 8-9kankutyát ivartalanítok, a mennyisége, évszaktól függően változik!!!

2011. júl. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!