Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kiskutyánk?

Miért csinálja ezt a kiskutyánk?

Figyelt kérdés
Amikor viszünk neki mondjuk valami jutalomfalatot és meglátja/megérzi nem várja meg míg a parancsot kiadjuk neki mondjuk, hogy fekszik (mert már tudja az ül, fekszik, és a pacsi parancsot) hanem először leül majd pacsit akar adni aztán le fekszik.. :/
2011. júl. 1. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos azért, mert mindig ilyen sorrendben csináltátok a parancsokat és tudja, hogy csak akkor kapja meg, ha végig csinálja ezt. Amúgy a mi kutyáink meg kéz jelekből tudják, hogy mit csináljanak.
2011. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy előttem írták. Nyilván a pacsi után kapott általában jutalomfalatot, mert az aranyos, és a legtöbb gazdi szereti az ilyet jutalmazni.

A kutyád meg nem hülye, nem ér rá várni a jutalomfalatra :D Gyorsan megcsinálja a kötelező elemeket, aztán várja a kaját.

Az enyém is olyan haspók, hogyha jutifalat van nálam, akkor azonnal meg akar csinálni mindent. A múltkor olyat csinált, hogy 1 órát röhögtem. Úgy akarta adni pacsit, hogy közben a másik lába még nem ért földet, elesett, és azzal a lendülettel át is pördült a hátán. (mert "fordul" parancsra ezt szokta csinálni)

Szegény nem értette, hogy min röhögök, hiszen ő mindent megcsinált :)))

2011. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat, de akkor ezt a "hibát" már nem lehet kijavítani? :/
2011. júl. 1. 16:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet javítani. Ha megcsinál mindent, rászólsz, hogy nem jó... És csak akkor adod a jutalmat, ha azt teszi, amire kérted.
2011. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma próbálgattam, de ez szerintem sok gyakorlást igényel.. :/ Nem baj, de nem adom fel! :)
2011. júl. 2. 00:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd!!! :D
2011. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!