Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen keverék a...

Szerintetek milyen keverék a kiskutyus?

Figyelt kérdés

Nemrég fogadtuk be. Én németjuhásznak tippelem, meg valami macisabb kutya keveréke lehet, talán kaukázusi. Szerintetek?


[link]

[link]


2011. júl. 1. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
O hogy hasonlit az en kutyamra,csak o mar 2-3 eves.Az enyem anya egy fekete nemetjuhasz volt,az apja valami nagy bundas,de oszinten az apjat nem toom biztosan..:-j edi
2011. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mennyi idős és mekkora?


az enyém is így nézett ki, azt hittem 6-8 hetes lehet és valami németjuhász keveréknek néztem én is, majd a doki közölte, hogy 5-6 hónapos a szentem, mivel épp váltja a fogait és tacskó meg valami spicc keverék + minden egyéb, amit el tudok képzelni

2011. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én szerintem német juhász meg kaukázusi keverék
2011. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudunk róla, út mellől lett befogadva. Én 1,5-2 hónaposnak nézem, elég kölyökképe van. Kicsi tűfogai vannak már. Majd visszük oltani, de csak hétfőn tudjuk legközelebb. Amúgy egészségesnek tűnik, élénk és barátságos.
2011. júl. 1. 17:43
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Elsősorban nagyon örülök, hogy befogadtátok.:)

Rendesek vagytok!


Szeressétek, viseljétek gondját.:)


majd hétfőn többet tud mondani a doki, az biztos.. de szerintem Németjuhász mindenképp van benne, mert az arca olyan.


A teste viszont szerintem valami kisebb termetű kutyáé lesz, nem hiszem nagyra fog nőni! :)

2011. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tényleg jó érzés segíteni az ilyen állatoknak.


Nekem olyan érzésem van, hogy nagy kutya lesz.

Köszi a tippeket! :)

2011. júl. 1. 19:04
 7/11 anonim ***** válasza:
kaukázusi tuti van benne. az feje az övé. ;)
2011. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Véleményünk szerint német juhász és kaukázusi keverék, de nagyon édi! Szerintem mi is befogadtuk volna (kuvaszunk van és nagyon jó kutyus), tapasztalat szerint a keverék kutyák a legjobb kutyák sokszor és a leg hűségesebbek.Egyébként, ha szeretve neveled, nagyon fog ragaszkodni hozzád.
2011. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát köszi a tippeket! :)


A bunda ellenére elég soványka. :( De állítólag 3 napig kint volt, mikor befogadták ideiglenesen és onnan hoztuk el ma.

Van még két pulim, de úgy tűnik, hogy velük is tök jól el van. :) Igyekszem neki boldog életet adni. :)

2011. júl. 1. 23:08
 10/11 xnorkax ***** válasza:
Kaukázusira emlékeztet, de láttam már ilyen felépítésű ordas német juhász kölyköt. :D Majd felnőve jobban kiderül.
2011. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!