Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt miért csinálja? Utál?

Ezt miért csinálja? Utál?

Figyelt kérdés
Van egy két hónapos kiskutyám panelban. Én adok neki enni, játszok vele, viszem sétálni, "megvígasztalom", ha fél. Ha az udvaron ürít, vagy az alomba, megdicsérem, bár az igaz, hogy ha nem jó helyre "csinál", akkor rákoppintok az orrára, és mondom, hogy NEM! De mikor hazajövök, vagy felkelek, éppen csak odajön egyet ugrik, és megy tovább, de mikor Anyát meglátja, őt körülrajongja, meg körbenyalja. Anya élettársát meg még jobban. Valami olyasmit hallottam, hogy a férfiakhoz jobban kötődnek, de így?! Meg ha ők hívják egyből megy oda és örül, de ha meg én szólok neki, arra sem méltat hogy idejöjjön. Mit csinálhatok rosszul...:( :( :(...Nem szeret?
2011. júl. 1. 19:50
1 2
 1/12 tetro ***** válasza:
a kiskutya biztos csak összekavarodott a rengeteg érzelmével. biztos téged is szeret, csak még nem döntötte el hogy. :D ez egy kutya. anyukádat szereti, mert ő látja el, ő foglalkozik vele többet. nem megvigasztalni kell, hanem megetetni, többet játszani vele, és te hord le sétálni.
2011. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Le van írva, hogy ezeket a kérdező csinálja.
2011. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elolvastad a második mondatot, első? Anya csak akkor ad neki enni, meg viszi le, mikor én angol órán vagyok. Ez pedig 7 esetből 1. Az élettársa meg mégúgysem csinál semmit.
2011. júl. 1. 19:57
 4/12 A kérdező kommentje:
És mégis úgy látom, hogy Anya élettársát szereti a legjobban.
2011. júl. 1. 19:58
 5/12 Dottorre ***** válasza:

A kutya mindenkit szeret, alapvetően ilyen lény. Nekem az előző kutyám volt az, aki ha apám meglátta, akkor csak magában örült picit, anyának és nekem nagyon örült (mert mi hordtuk le és játszottunk vele felváltva), a hugom pedig tesóként szerette, azaz igazából olyan 2 közötti örülést produkált, ha meglátta. A mostani kutyám saját háztartásban él velem, szeret, de például a barátnőmnek, és anyukámnak sokkal jobban örül, mert ők csak játszanak vele, én meg le is szúrom néha, és nevelem is erősen. Ettől még ugyan úgy szeret, csak tart is tőlem picit.

Szóval ne aggódj, szeret a kutyád.

2011. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 tetro ***** válasza:
hát pedig ez ennél sokkal egyszerűbb dolog. vagy nem igaz úgy ahogy leírod, vagy anyukád beszél a kutyák nyelvén.
2011. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
őket tekinti falkavezérnek,legyél határozottabb
2011. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát a kutyák nyelvén nem beszél, de talán kedvesebben szól hozzá. Gyügyög hozzá, mint a kisbabákhoz...
2011. júl. 1. 20:05
 9/12 anonim ***** válasza:
én ugy vettem észre(környezetemben tapasztaltam),hogy a kiskutyák, a pár hónaposak,szeretik ha gügyögnek hozzájuk..enyém is szerette.. :D
2011. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Őket látja kevesebbet,ők az újdonság.Te vagy vele a legtöbbet,téged természetesnek vesz,őket meg meg kell hódítani.Láttam már kutyát,aki csakazértis ahhoz akart menni,aki nem szerette,vagy félt tőle.Nem tudom miért,de van ilyen.Elmennél 2 napra,hidd el ugyan úgy örülne neked is mint most nekik...
2011. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!