Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg morogni?

Hogyan tanítsam meg morogni?

Figyelt kérdés

1 hete kaptunk egy 7 hetes amerikai pitbull terriert.Már 2 parancsot megtanítottam neki(lábhoz,ül). Később megszeretném tanítani a morgásra/vicsorításra is.Hogyan csináljam?

13/L


2011. júl. 1. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
minek akarod erre megtanítani?
2011. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert tele van a környék mocskos emberekkel,és gondolom egy pitbullal nem állnának le bunyózni. (: Meg persze feladatképpen is,nagyon szereti a kihívásokat.Persze csak jutalomfalatért cserébe. :P
2011. júl. 1. 21:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy normálisan nevelt kutya tudja mi a dolga kritikus helyzetben. Felesleges erre tanítani, ezen kívül ezer olyan parancs van, amit megtaníthatsz neki.
2011. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom,de akkor is megszeretném tanítani rá. (: Rengeteg kutyám volt már,de egynek sem tanítottam ilyesmit.
2011. júl. 1. 21:06
 5/12 anonim ***** válasza:
és hogy hogy 7 hetesen már nálad volt?
2011. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Édesapám kapta ingyen,az illetőnek volt vagy 40 kölyke,már nem győzte őket magánál tartani.
2011. júl. 1. 21:10
 7/12 anonim ***** válasza:
tehát van egy szaporított pit bullod..én elmennék majd vele kutyasuliba..jobb félni,mint megijedni..azt akitől van meg jelentsd fel vagy írd le a címét én meg továbbítom a radikálisoknak.
2011. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Amúgy nem biztos,nem voltam ott,nem kizárt h apum azért mondta,mert nem akarta elárulni hogy fizetett a kutyáért.Nem tudom,soha nem mondja el az ilyeneket. (:

Nem kell betitulálni egy vadállatnak,ugyan olyan kutya mint bármelyik más.Ráadást Cesar Millan módszerei szerint neveljük,nem lesz itt semmi probléma.Nagycsaládos kutya lesz,mindenkit nagyon fog szeretni(6an vagyunk,+még 2 kutya és egy papagáj).Édesapámnak volt már Német Juhásza Német Dogja ,Boxere és még kitudja. Tapasztalt kutyatartó,és én sem mondanám magamat amatőrnek,még egy vad Rottweilerrel is összehaverkodtam.

2011. júl. 1. 21:22
 9/12 A kérdező kommentje:
UI,örülnék ha végre válaszolna valaki a kérdésemre...
2011. júl. 1. 21:26
 10/12 A kérdező kommentje:
De ha ennyire ellene vagytok,akkor ugatni hogyan tanítsam meg?
2011. júl. 1. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!