Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell pontosan használni...

Hogyan kell pontosan használni egy Retriever pórázt?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a google a barátom, de nem tudom hogy hogyan kell rendesen használni egy retriever pórázt. Valaki leírná nekem?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. júl. 2. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A nyakán a legtetejére tedd majd, ha eléd menne rántsd oldalra a pórázt, de legyél közben NYUGODT ÉS MAGABIZTOS!!! A csodálatos kutyadokiban szinte minden részben van sétáltatás. A National Geographic Channelen megy. Itt kinézheted, hogy mikor: [link]
2011. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És melyik oldalra rántsam?
2011. júl. 2. 11:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Magad felé.
2011. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És hogyha csak előrefele húz akkor hátra?
2011. júl. 2. 11:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne!! Sose rántsd hátra a pórázt, mert akkor arra ösztönzöd, hogy előre fele húzzon. Már úgy kell elkezdened a sétát, hogy a kapun előbb neked kell kimenned és utána láthatod, amikor meg akar előzni. A kutya vagy melletted vagy mögötted menjen.
2011. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most bocs hogy itt értetlenkedek, de tudja hogy mellettem kell jönni, de van hogy elkezd egyenesen előre húzni, de még mindig mellettem van nem előttem, csak előrefele húz...akkor mit csináljak merre rántsam, felfele?
2011. júl. 2. 11:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy úgy lehet még, hogy mikor a kutya meg akar előzni és már előtted van, de még nem húz akkor hirtelen megállsz.
2011. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Felfele is ránthatod, de akkor több ideig ott kell tartanod, de csak pár másodpercig, de viszont akkor is ránthatod oldalra. Amúgy nem baj, hogy itt értetlenkedsz. :D
2011. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, és az ér valamit a felfele húzom?
2011. júl. 2. 11:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, de én csak akkor szoktam használni, ha a fiú kutyánk elkezdi ugatni a többit és arra fele menne.
2011. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!