Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan működik ez az ugatásgát...

Hogyan működik ez az ugatásgátló nyakörv? Használ? Mi ez?

Figyelt kérdés
Most a vaterán nézegetem a pórázokat meg a nyakörveket, és találtam ezt az ugatásgátló nyakörvet. Kiváncsi vagyok hogy hogyan működik?
2011. júl. 2. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Gugli: A legegyszerűbb, legkönnyebben használható ugatásgátló eszköz, mely egy kis méretű, speciális, elemes vevőkészülékből áll, ami a kutya nyakán lévő nyakörvre van erősítve.

Ha a kutyája ugatni kezd, az Ugatásgátló Nyakörv lead egy figyelmeztető hangot, majd egy ártalmatlan impulzust. Ha a kutya folytatja az ugatást, ismételten kap egy figyelmeztető hangot, valamint egy az előzőnél kicsit erősebb impulzust. Ez az elektrosztatikus impulzus olyan, mint amikor az autó ajtaja vagy a lift gombja megcsípi az Ön ujját. Teljesen ártalmatlan, de elég kellemetlen ahhoz, hogy a kívánt hatást elérje, és kutyája befejezze az ugatást. Az Ugatásgátló Nyakörv a legalacsonyabb impulzus szintről kezdi, majd ez a szint akár a hatodik szintig emelkedhet, ha a kutya két ugatása között kevesebb, mint 30 másodperc telik el! Ha a kutya ugatásai között több mint 30 másodperc telik el, akkor a készülék automatikusan a legalacsonyabb szintről kezd megint! Minden egyes impulzusnál egy hangosabb sípoló hangot hallat a készülék! A nyakörv automatikusan lekapcsol 3 percre, ha a kutya 15-nél többször ugat 50 másodpercen belül!

2011. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha ugat megrázza az a sz*r.Ilyet ne vegyél a kutyádnak!!!!!!
2011. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem, dehogyis nem fogok! nem is kell az én kutyumnak(:
2011. júl. 2. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
ok :) nyugodt vagyok!
2011. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D
2011. júl. 2. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!