Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát befogadnak menhelyre...

Lovelyne kérdése:

Kutyát befogadnak menhelyre ideiglenesen kevesebb mint egy hónapra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem. Azt úgy hívják h panzió és azért fizetni kell.

Itt egy akikhez mi szoktuk vinni, bennük megbízok 100%-ig.

[link]

2011. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Merre található ez a panzió?
2011. júl. 3. 12:25
 3/14 anonim ***** válasza:
TordasZoo állatfarm, Tordas...
2011. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha nyaralást tervez a család, vagy munkája külföldre szólítja, esetleg betegsége miatt néhány napig, vagy hétig nem tud gondoskodni kedvenceiről, a TordasZoo Állatfarmon biztonságban tudhatja őket! Budapesttől 28 km-re nyugodt, vidéki környezetben, európai színvonalú kifutókkal várjuk családi kedvenceiket.


A nevével ellentétben Gyúrón található a farm, ez a Tordas utáni első település - szinte össze vannak nőve. A M7 vagy 7-es úton kell kifelé menni Martonvásár felé.

2011. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha meg pesti vagy,ajánlanám a Strázsa panziót a Népligetben,mi oda szoktuk vinni a kutyát,ha muszáj.
2011. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

én pedig nem ajánlanám a strázsa panziót!!! sem az iskolájukat!tiszta elmebetegek!az egyik kutyás bareátunk mondta h kimentek iskola szemlékre h sulit válasszunk a kutyáknak, és mivel az közel van elmentek megnézni...hát ütötték verték a kutyákat . közölték h a kutyát meg kell törni, ugy tanították a 5 hónapos kis vizslát kajamegtagadásra h nyújtották felé a virslit majd pofánvágták. és elmentekl a panzió felé is ahol ordítottak a kutyákkal h :KUSS!KUSS!!!

a futtatón mesélte egy pár h a pumi keverékükre aki van vagy 10 kiló fojtót akartak adni, és azt mondták neki h onnan fogja tudni h megtört a kutya h egész hátralevő életében behúzott farokkal fog járni...

hát én ide nem adnék kutyát

2011. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Harcikeszeg!

Ez nagyon durva! Jó, hogy ezt leírtad! Remélem sokan olvassák majd!

2011. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Csak az a baj,hogy nem igaz.

Én hónapokig jártam oda suliba is saját,teszem hozzá öröklötten ideggyenge kutyával,mentett ott panziózó kutyákhoz is,és dolgoztam is ott gondozóként.Nekem nem a "barátom mondta",amit itt most beírok,hanem saját tapasztalatból írok.

Nekünk soha semmi negatív élményünk nem volt sem a suliban tanulóként,sem önkéntesként,sem a panzióban gondozóként.

Sőt sok ismerős jár oda és egy sem mondott soha ilyesmit,nem véletlenül járnak ugyanoda sokan már a második-harmadik generációs kutyáikkal.És nem véletlenül lakik ott folyamatosan egy ismert állatvédő szervezet 20 kutyája.Nyitástól zárásig van kint folyton állatvédő,gondolod,hogy eltűrnék azt,amiket leírtál?

És a pánikbeteg ideggyenge kutyám húzna be a kapun engem a Strázsába,ha ott bármi bántalom érte volna?

Panzióról:a kutyák alatt forgács van a kennelekben,amit minden reggel csutkáig kicserélnek,délután pedig kiszedik a koszos részt.MINDEN kutya naponta minimum kétszer ki van engedve.A szobában lévőket 2 óránként(!!!)engedik ki,minden ilyen alkalommal fel kell mosni a szobát,a kutyák addig kint vannak felügyelettel,míg a helyük teljesen fel nem szárad.

2011. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyébként mesélje már el az okos barátod,hogy vagy 30 üvöltő kutyát hogy hallgattat el?Fülükbe suttogja egyenként,hogy legyenek csendben szépen?Ugyan már!

És mi baja történik a kutyáknak,ha rájuk üvöltenek?Semmi,meg sem igen hallják ilyenkor.

Én is ki szoktam üvölteni a kertbe a kutyámnak,hogy fogja már be a pofáját vagy jöjjön be,ha ok nélkül ugat.

Érdekes módon még egszer se sérelmezte.

2011. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát mi 3 éve minden nap több órát együtt kutyázunk és csak azért nem voltam ott mert pont dolgoztam. nekik elhiszem h nem eltúlozták.

és a kutyafuttatósokkal minden nap találkozunk ls hét a kutyákról dumálunk és mondtam h én a meoe egyik sulijba viszem a kutyát és ott mesélte a pár h a strázsába mentek mert közel volt és már leírtam h mit magyarázott neki az oktató a kutya megtöréséről. nem hiszem h ilyet mind a barátaim, mind a futtatósok kitalálnának és szinkronhazudnának.

2011. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!