Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisebb testű kutyák mellé...

Kisebb testű kutyák mellé melyiket?

Figyelt kérdés

Boxer,pitbull,bullterrier,amerikai bulldog ?


Olyan kellene ami azért meg is véd :)


(Ők tetszenek)


2011. júl. 3. 22:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
bullterrier
2011. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Szia!

Esetleg még a Német Törpe Pischer (ha szóba jöhet nálad.)

Kicsi, elven, és megvéd, ha kell.

2011. júl. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

*német törpe pinscher

bocsi elírtam. :-$

2011. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
én tacskó mellé kaukázusit veszek :);)
2011. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
soha ne csak fajtajelleg alapján válassz kutyát hanem a család lehetőségeit és energiaszintjét vedd figyelembe elsődlegesen...tehát a megfelelő egyedet kell megtalálnod és nem a megfelelő fajtát és ami a legfontosabb van e időd minden kutyával szükségletei szerint foglalkozni, naponta sétáltatni több órát, minőségi étellel etetni és tanítani, nevelni, játszani stb.?!
2011. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Amit most fogok mondani az első és az előttem lévő válaszoló nem tartozik bele! A kérdező azt mondta idézem: "(Ők tetszenek)". Vagyis szerintem ezek a fajták jöhetnek nála szóba! Kérdező, ahogy előttem mondták sose fajta szerint hanem egyed szerint válassz!
2011. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem ragaszkodsz hozzá, hogy tk-s kutyust vegyél, érdemes végignézni a gazdira váró kutyusokat, rengetegen vannak (sok helyen kölykök is!) biztosan találsz olyat aki megfelelő lenne számodra :)


Nekem személy szerint a bullterrier a kedvencem.

Ő nagyon aranyos, ha tehetném befogadnám :) [link]


Menhelyekes sok pitbull, és boxer van, nézz körül a honlapokon!

Itt kölyök boxerek is vannak, szerintem nagyon édesek

[link]


Fajtamentőknél is keresgélhetsz:

[link]

[link]

[link]


állatok.info-n pedig fajta, kor, nem szerint tudsz keresgélni!


Remélem segítettem :)

2011. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mastiff
2011. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én nem ajánlom egyik fajtát sem, ha lakásban laksz, mert iszonyatos mozgásigényük van, és önálló akaratuk, ami miatt sose fog téged falkavezérnek tekinteni ha nem bánsz vele keményen.... én inkább nyugodtabb kutyát ajánlanék neked, vagy olyan egyedet válassz, aki az almon belül sem a legdominánsabb. az felnőtt korára nem fog látszani, hogy legkisebb volt, de az igen, hogy nem hallgat rád, és agresszív más kutyákkal. ha feltétlenül valami olyat akarsz ami megvéd, akkor pl németdogot masztiffot argentíndogot vagy a felsoroltak közül a bullterriert ajánlom. persze kertben tarthatsz bármilyen kutyát, de azokat is kell sétáltatni!
2011. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

argentin doggal az a baj hogy olvasgattam róla is és azt írták kissé szilaj kutyát...és hát kistestű kutyáim vannak...1x kell hogy szilaj legyen :S szóval nem tudom...


német dog illetve masztiff lakásban is jól el van? Ők azért elég nagy kutyusok nem??:)

2011. júl. 11. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!