Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig él a parvovirus...

Mennyi ideig él a parvovirus a lakásban?

Figyelt kérdés

2 hete parvovírusban halt meg a kutyusom (yorki-pincsi keverék)...még jelen lehet a lakásban a vírus?

szeretnénk egy kutyust,de félek,hogy akár elkaphatja :( kérlek segítsetek!


2011. júl. 4. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:

úúú...

Hát ezt nem tudom szerintem hívd fel az állatorvost ő biztos megtudja mondani !

2011. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszélj a dokival, de az a tuti, ha úgy oldod meg, hogy eleve parvora oltottan érkezzen az új kutya (nem rögtön oltás után, hanem amikor már hat is).
2011. júl. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát igen, vagy növendék, már teljesen oltott kutyát hozz (tehát ilyen 4-5 hónapost vagy idősebbet), vagy most akkor egy ideig mondj le a kutyázásról... :(


én úgy tudom évekről van szó, parvo ügyben... de valóban állatorvost érdemes megkérdezni.

2011. júl. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Lehidalok mekkora hülyék vannak ezen az oldalon... minek kéne ezért dokit felhívni, mikor guglival 1 perc alatt megtalálható?!


A legtöbb helyen 6 hónapot írnak.

2011. júl. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hmm... lássuk csak

szakképzett, gyakorlott állatorvos vs. internet, hmm...


tényleg, nem kétséges melyikük a megbízhatóbb...

2011. júl. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Felhívtam az állatorvost és gondoltam leírom,hogy mit mondott nekem:

tehát...a parvo vírus szinte mindenhol jelen van,nem lehet kiírtani,a vakcina mire hat az 8-10 nap,utána haza hozhatom...

Az oltásból meg érdemes a drágábbal beoltatni a kutyust,mert mondta,hogy ebből a vakcinából 5 fajta létezik ebből csak 2 az ami "erős" a többi csak egy enyhe változata :S

ennyit tudtam meg,remélem másnak is tudtam ezzel segíteni!

2011. júl. 4. 18:35
 7/7 Pmoni82 válasza:
Tudom rég volt de most én is ebbe a cipőben járok sajnos.. és csak érdekelne lett-e másik kutyus és ha igen elkapta ő is?
2020. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!