Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan legyek a kannál a...

Hogyan legyek a kannál a falkavezér?

Figyelt kérdés
Van 2 nagytestű kutyám. A szuka 18 hónapos,a kan 13. A szuka kiskorától velem van,a kan fél éve. Elég rossz körülmények között került hozzám,sovány volt,félt mindentől,éjszaka nem aludt csak remegett. Elhatároztam hogy mindent megteszek hogy boldog legyen. Napi szinten foglalkozom vele,futni járunk,sétálni. Kiállításokra hordom,nagyon jó eredményei vannak. Én vezetem fel,és ott hallgat rám,meg kint az utcán is,de otthon nem. Napközben felmehetnek az ágyra,de este amikor aludni szeretnék nem bírom lehívni. Ha megfogom a nyakörvét morog. A szuka mindenben hallgat rám,de a kan nem,pedig egyformán nevelem őket. Tudna nekem valaki segíteni hogy nála hogyan lehetnék falkavezér? Előre is köszi a segítséget.
2011. júl. 4. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

sztem itt nagyon jól össze van gyűjtve:

[link]


és ha tudod olvasd el ceaser milan csodálatos kutyadoki című könyvét.vagy a national geographicon nézd a műsorát, sokat tud segíteni. sztem a könyv jobb mert ott elmondja a miérteket is!

sok szerencsét!

2011. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,pont ma vettem meg a könyvet. Remélem hasznos lesz. :)
2011. júl. 4. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!