Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 8 hónapos beagle...

Van egy 8 hónapos beagle kiskutyám és most ahova költözünk ott lesz egy szuka kutya és akkor az én kis kan beagle kutyám hogyha majd elkezdik csinálni (szexelnek) akkor ő még nem tud kiskutyát csinálni ugye?

Figyelt kérdés

lehet érteni a kérdésem ? :D

lehet h egy kicsit hülyén hangzik


2009. márc. 28. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Én csak azt tudom mondani, hogy mielőtt odaköltöznétek, ivartalanítsd!
2009. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem szeretném ivartalanítani

-de lécci valaki a kérdésemre válaszoljon

2009. márc. 28. 17:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy tud e kutyát csinálni, mert ha most nem is, a legközelebbi tüzelésnél majd fog. Ha meg tiltod a dolgot (ami nyilvánvalóan üdvös lenne) akkor szenved. Minden kan kutyám ivartalanított, megéri elintézni.
2009. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

de nekem azt mondták h 2 éves korig a kan kutyák nem tudnak kiskutyát csinálni

akkor ez nem így van?

2009. márc. 28. 17:40
 5/13 A kérdező kommentje:
az a kutya (szuka) 4 hónapot lesz ott azt hiszem
2009. márc. 28. 17:41
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mihelyt ivarérett lesz, tud kiskutyát csinálni. Egyébként meg sokkal többet nyersz vele ha ivartalanítod. Hosszabb élete lesz, nem lesz prosztata rákja, könnyebben kezelhető lesz, nem lesz annyira szökős és nem fog sóvárogni a tüzelő kutyák után, ezáltal pedig nem fog szenvedni.

Első voltam.

2009. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De tud. Az enyém 9 hónaposan csinált kiskutyákat. És ő is beagle.
2009. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy ivarértett a kan, csinálhat kiskutyát. Az egy másik kérdés, hogy egy embernek is lehet 13 évesen gyereke, de akkor még nem elég fejlett ehhez. Másfél-két éves kora előtt már ivarérett, de még nem tenyészérett egy kutya. Ha nem akarod, hogy baj legyen, az lenne a legjobb, ha mindkettőt ivaratalanítanád. A tenyésztés olyan dolog amihez sok évig kéne tanulnod.
2009. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi

és az ivartalanítással nyugodtabb lesz?

és látszodni fog valami a kukiján?

nem megalázó neki xD

tudom milyen hülyeségeket tudok kérdezni de nekem nagyon fontos a kutyám.és inkább megkérdezem

2009. márc. 28. 17:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, az ivartalanítással nyugodtabb lesz! És ne félj, egy pár nap múlva el is felejti, hogy valaha is lett volna valami a lába között. :)

Ismét első voltam.

2009. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!