Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinzás az elektromos nyakörvel...

Kinzás az elektromos nyakörvel fegyelmezni a kutyát?

Figyelt kérdés
Nekm nem ugy nézett ki,Cesar Milan is ezt csinálta az egyik részben,és mégsem lett feljelentve vagy hasonló.Szerintem ő többet tud a kutyákről mint mi páran.
2011. júl. 4. 13:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ott amerikában, más a szemlélet, sok a drasztikus módszer. Ceasar is mond jókat is, de sokszor én legalábbis máshogy gondolkodom. Ott előrehaladottak a kisállatfelszerelések, eszközök. Én nem csinálnám elektromos nyakörvvel, inkább forditok több időt, és normálisan megtanitom a kutyát. erőszakkal ugyse lehet.
2011. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%

igen az


a seg.gfejről aki meg ilyet alkalmaz és egy vagyont keres vele meg ne ejtsünk szót:@

2011. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem mondom h mindig avval kell,hanem ha már a kutya harap,stb,akkor kell hogy kapjon belőle egy párszor,ez olyan mint amikor mi emberek kicsik vagyunk és néha kaptunk a szülőktől,a kutya is igy tanulja meg.vagy nem?
2011. júl. 4. 13:43
 4/21 anonim ***** válasza:
Amerikában más a kutyákkal kapcsolatban a szemlélet. Az egyik részben azt mondta, hogy naponta legalább 1 órát kéne mozgatni a kutyát...nos szerintem inkább 2 óra lenne a reális egy nagytestű és mozgásigényű kutya esetében. Szerintem ami megtanítható ilyen drasztikus eszközök nélkül azt inkább több szenvedéssel de úgy kell megtanítani. Az elektromos nyakörv bárhonnan is nézzük fájdalomkeltésre van amit szerintem max az utolsó utáni pillanatban szabadna csak használni ha már semmilyen más eszköz nem használt
2011. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

igen az


a seg.gfejről aki meg ilyet alkalmaz és egy vagyont keres vele meg ne ejtsünk szót:@



Hát szerintem nem,az embert is a szülei kiskorában megverték párszor gondolom,a kutya is megtanulja hogy mit nem szabad,miért ha a te kutyád szét akar tépni egy embert,akkor te mit csinálsz? Jó kutya? Hát attól hogy aztmondod neki h ejnye,attól ő még hülye marad.

2011. júl. 4. 13:48
 6/21 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy fegyelmezni tudjam, nem kell erőszak. Ha bizik a kutya bennem, akkor eleve nem támad emberre, megfelőlen szocializálom, nevelem, mozgatom, és kezes marad, szabálykövető.. nem vagyok híve abszolut az erőszaknak sem gyereknevelésben, sem kutyában. tudom néhány atyai pofon kell a gyerekeknél, de egy kutyát el lehet rontani ha ütöd vered.
2011. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ezzel énis tisztába vagyok.
2011. júl. 4. 13:54
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem kínzás egyáltalán. Hozzáértő kezekben hasznos ezköz , úgy viszont nincs értelme használni hogy rárakom a kutyára és amikor rosszat tesz max fokozaton elkezdem nyomogatni a kapcsolót.
2011. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ikan ez 100% igaz,jó kezekben hasznos eszköz.
2011. júl. 4. 14:15
 10/21 anonim ***** válasza:

Én meg nem hinném, hogy a jó kezeknek szükségük lenne egy ekkora lúzer fegyverre. Akinek már annyi fogalma van a nevelésről, hogy tudja megfelelően használni, annak csak a saját ostobaságán múlik, hogy ilyet használ. Ennél sokkal kifinomultabb kommunikációs technikák is léteznek ember és kutya között, akinek annyi esze van, hogy egy elektromost jól tudjon használni, annak lehetne annyi is, hogy tovább gondolja a kérdést.


Rossz kezekben meg igen, simán állatkínzás.

Kicsit olyasmi ez, mint a kanna, hogy sok kutyánál bejön, de mondjuk háromból egyet simán tönkreteszel vele.

2011. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!