Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mi legyen? Nagyon fáj ez...

Most mi legyen? Nagyon fáj ez nekem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerdán megyünk rokonokhoz. És nagy valószínűséggel csak hétfőn jövünk haza.

A kutyánkkal én szoktam foglalkozni. Tanítom, játszok vele, sétáltatom. Egy ismerős elvállalta, hogy naponta kaját ad neki, meg vizet. De nincs energiája a sétákra, játékra és nem is várhatom el tőle, így szegényemnek a kenneljében kell majd végig maradnia :S:( A kennel nem olyan kicsi, de hát nem is akkora, mint az udvar... Az, hogy az egész udvart uralom alá vegye addig, sajnos most nem megoldható. És most még a napi hosszú sétái is elmaradnak. Úgy fogja érezni, hogy becsaptam és már nem szeretem? Talán már nem fog megbízni bennem?


2011. júl. 4. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
semmi baja nem lesz ha csak néhány napról van szó. Persze a kutyától függ, hogyan reagálja ezt le. Nekem van olyan kutyám aki ilyen után még jobban örül nekem és kb 3 hétig minden mozdulatomat lesi de olyan is van aki kicsit megsértődik és durcizik néhány napig.
2011. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Semmi, nem kell önzőnek lenni. Attól hogy neked fáj neki abszolút kellemes is lehet neki akár pár nap pihenés.
2011. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy ki fog készülni, de hidd el amint meglát örülni fog neked és nem durcázni!

Az sem megoldható, hogy ez az ismerősöd ott üljön egy fél órát és eldobja neki párszor a labdát, hogy legalább futkározzon kicsit? Egy hétig bezárva tartani egy kennelbe azért nem túl jó dolog! Esetleg nincs olyan tini vagy bárki a környéken, aki egy kis zsebpénzért megsétáltatná mindennap? Biztos van valaki aki unatkozik a nyáriszünetben és jól jönne neki az az 500 forint is amit ezért kap. Jól jár ő is és legalább a kutya is mozog!

2011. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ismerős etetés előtt rászánhatna fél órát a kutya elengedésére.
2011. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!