Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok ehhez? Példát...

Mit szóltok ehhez? Példát kéne vinni róluk

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=1fc_kfHDHcg&feature=relmfu

A nagy kutyus és a kiskutyus barátok :)

Szerintem a kutyatartóknak sem kellene veszekedni a méretkülönbség miatt . Példát lehetne róluk venni !


2011. júl. 4. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is!:) Olyan cukik eggyüt!:) <3
2011. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem staffordshirem van és bishon havanesem, ugyan nem ekkora a különbség közöttük, de szeretik egymást..:)

Amúgy a kiskutya-nagykutya kombó házőrzésnél ideális, a kicsi a jelzőkutya, a nagy az őrző. Nálunk beválik.

2011. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nagyon édesek együtt,bár én nem igazán szeretem az ilyen törpe kutyákat,de így együtt édesek...mondjuk az is lehet,hogy mivel a csivava még kölyök volt így ezért sem bántotta a dobi,és összeszoktak,meg hát nevelés kérdése is... :)
2011. júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nevelés kérdése, az én kutyám egy bichon havanese és úgy viselkedik kb mint egy staffi(persze nem agresszióra gondolok, mert néhányan azt hihetik). Nagyon bátor, egyáltalán nem kényes, jól nevelt kutya! Sokan dicsérnek is a környéken, de nálam alap, hogyha már kutya, legyen barátságos, kiegyensúlyozott, mintsem táskadísz, még akkor is ha kis termetű.
2011. júl. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ez iszonyat édes*----*
2011. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nagyon cuki. Mondjuk én a Dobermannoktól kapásból félek, valószínű a kinézetük miatt, de ők nagyon aranyosak voltak együtt :)Ilyet még sosem láttam. Ja és azért Adam Sandlar muzsikája se volt semmi a videó alatt :D
2011. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Aki azon a véleményen van, hogy a kutya térd fölött kezdődik, és hogy kiskutya nem kutya, annak tökmindegy mit mondasz...ezek az emberek csak saját magukat fosztják meg 5-10 kiló szeretettől:)

Nekem most yorkshire-om van, de volt már nagy testűm is.


Nemrég az egyik sétánk közben egy "nagyon kemény" staffordshire gazdi megrángatta a kutyája pórázát, az meg elkezdett ugatni. Erre a gazdi közölte, hogy "maradj, már vacsoráztál"

De most tényleg, erre mit lehet mondani?

Értelmes ember ilyennel nem viccelődik, ehhez tényleg nagyon korlátoltnak kell lenni...

2011. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát igen ...

Nekem csivavám van :D

Vannak ilyen gyerekes emberek(Akinek nem inge...)És én nem szidom mások kutyáját mint azt ahogyan sokan mások teszik... én imádom a nagykutyákat is de a kicsi velem lehet egész nap a lakásba és sokkal több szeretetet kaphat ...

Persze engem is megszóltak már hogy a macskája nagyobb meg stb...Mielőtt itt is elkezdenétek a kutyám nem 1 kiló hanem 5 ... szóval nem az a picike ...Nincs törzskönyve ... Szerintem szaporítótól van de engem ez nem érdekel mert anyukáméktól kaptam karácsonyra és így is nagyon szeretem hogy nincsen mindenféle papírja mert csak házi kedvencnek kell ...nem az az ideggyenge kutya,jól van szocializálva :)(Lehet lehurrogni :D)

2011. júl. 4. 22:01
 9/15 anonim ***** válasza:

Mifelénk nincs ellentét a kicsik és nagyok között:

[link]

2011. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Cukik... a csivi akkora mint a dobi feje:D
2011. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!