Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám kipacsálja a vizet....

A kutyám kipacsálja a vizet. Mivel tudom ezt megakadályozni?

Figyelt kérdés

A kutyusom kipacsálja mindig az ivóvizet, 10 liter van neki kirakva, és minig fölborítja a vödröt, naponta 3x 4x kell így neki vizet vinnem, nemgond, de ha elmegyünk ithonról akkor nemtudok neki adni és félek hogy valami baja lesz mit tegyek?

IQ válaszokat NEM kérek! :D


2011. júl. 4. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd széles (men magas) lavórba.
2011. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát egyrészt büntesd meg, ha kiönti. Másrészt meg rakd neki rendes itatótálba, nem kell 10 literes vödör. Harmadrészt meg tenyél az aljára nehezéket, vagy rügzítsd valahova akármilyen más módon, hogy ne tudja felborítani.
2011. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A vödröt általában fel szokták akasztani.
2011. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak olyan vizes tálja van amit nem lehet felborítani. Ilyen ferde az oldala és gumis az alja. A fressnapfban lehet kapni.
2011. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem kell ide semmi ilyesmi. A kutya nem hülye, ha ezután csak minden nap 2szer engedsz neki vizet. És nem szaladgálsz folyton megnézni, hogy kiöntötte e, illetve újratölteni, akkor meg fogja tanulni, hogy a tetteinek vannak következményei, pontosabban ha kiönti a vizet, akkor nem fog tudni inni. Pár nap ebben a melegben és rájön, komolyabb baja nem lehet.
2011. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tegyél a vödör aljára egy nagy követ majd arra öntsd rá a vizet és nem tudja majd kiönteni. Ja és tedd a fal mellé így nehezebb lesz felborítani.
2011. júl. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tettem két téglát a vödör aljára. Ugyan úgy kiborította. De csak nyáron, szórakozásból. Tulajdonképpen akkor már nem szomjas, csak játszik és hűti magát a vízzel. Tavaly állandóan ez volt, idén szerencsére még nem fordult elő. De szerintem is rá kell hagyni és csak naponta kétszer feltölteni. Csak rájön egy idő után, hogy magával szúr ki!
2011. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!