Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a körmével?

Mit tegyek a körmével?

Figyelt kérdés
A keverék kutyusomnak még nagyon kis korában letört az egyik körme, konkrétan inkább feltört, de nem esett le. Azóta ez a köröm letörés mindig kísérti szegényt..úgy 2 havonta folyton sántít a mellső lábára, feltörik rajta a köröm, de nem akar leesni. Nem nagy, de mindig hülyén gyógyul be, ferdén. Ezért hamar letöri újra. Szerintetek mit tegyek?
2011. júl. 4. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
kozmetikus levágja ha le tudja mert vannak benne erek és ha túlvágják akkor vérzik.de ha nem tudod te levágni akkor hagyd a kozmetikusra. 500 ért szerintem megcsinálja a lábain és kész :)
2011. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de attól ugyanúgy fog neki fájni szerintem, max. nem annyira intenzíven. itt a baj a köröm ágyánál van szegénynek..:( ficeg az egész köröm, és ahelyett, hogy leesne, felületesen begyógyul.
2011. júl. 4. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Vidd el állat orvoshoz, de ne ilyen megbízhatatlanhoz ( nálunk van ilyen sajnos ) és meséld el mi baja mi történt.. és az orvos segít rajta :)
2011. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Farkasköröm-szerű fattyúköröm van a kutyám első lábain(bocs,de nem tudom jobban leírni).

Nemsokára amputálják ezeket az ujjakat mindkét első lábáról,és többet nem lesz ilyen gond.Neki is kb.kéthavonta letörik,fáj és vérzik utána napokig.

2011. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!