Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyát keresek ajándékba!...

Kiskutyát keresek ajándékba! Van valakinek?

Figyelt kérdés
Fehérváron keresek kis termetü szobakutyát, panelban tartásra, inkább fajtisztát, törzskönyv nem kell. Bichon (havanese, vagy frise), vagy yorkie, vagy hasonló kistermetü kutya érdekelne!! akinek van lécci irjon rám!! mindenképp ajándékba szeretnénk. (lehet ezekből keverék is, de ilyen falusi utcamixet nem szeretnék.)
2011. júl. 4. 23:04
 1/8 anonim válasza:

neten van egy csomó ingyen elvihető kutyus csak keress rá

mondjuk a fajtiszta igen ritka, mint ingyen elvihető

2011. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

[link]


itt sok fajta van tudsz köztük böngészni

2011. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérlek inkább fogadj örökbe egy gyepmesteri telepről, ahol 2 hét után elaltatják a kutyusokat :( Vagy egy állatotthontól, ott is találsz kölyök kutyisokat vagy fiatalabb kistestű kutyákat :)
2011. júl. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Menj el a Herosz menhelyre ... Én is fehérvári vagyok így jól ismerem ezt a menhelyet!

Itt a honlapjuk is , nézegesd a kutyusokat ha valamelyik mellett döntöttél 11óra után lehet bemenni...a kutyusok nem ingyen vannak az ellátásokat és az oltásaikat kell csak kifizetnek ez kb.15.000

[link]

Remélem tudtam neked segíteni ;)

2011. júl. 5. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm annak aki HASZNOS választ adott. nem azért akarok ajándékba kutyust mert nincs pénzem megvenni, hanem mert nem azt akarom h valami pénzéhes gazdi adja el nekem, akit mellesleg nem is ismerek, és csak azért szaporitja az állatát h meggazdagodjon belőle. épp ezért nem megyek tenyészetbe sem. a menhely azért nem jó mert jobb szeretném tudni kifélék/mifélék a kutya szülei, a gazdák hogyan nevelték a felnőtt állatokat, mit tudnak roluk elmondani. nem egy utcárol mentett, semmire már nem nevelhető kitudja milyen ideggyenge kutyát szeretnék, főleg nem gyerek mellé. sajnálom ha ezzel egyesek lelki világát sértem, én ilyen kritériummal keresek kutyát, ha nem találok akkor igy jártam. de a kérdés elsősorban arrol szól, h van e valakinek ismerőse/haverja/barátja/rokona/valakije aki tud ilyen fajta, vagy ezek keverékéből kiskutyát ajándékba. ha nem, akk kérem ne irjon senki. (a linkes válaszolonak üzenem: köszi, de mindenképp fehérvár vagy közelében szeretnék, nem a világ másik feléről.)
2011. júl. 5. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:
A Herosz az Fehérvári
2011. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szigeti Nóra válasza:
Nekem vannak fajtatiszta ingyen elvihető pincsereim. Oltásuk van meg féregtelenítve vannak.
2014. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!