Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tud aludni a kutyusom,...

Nem tud aludni a kutyusom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

ide oda fekszik,de egyébként,nem látom hogy rosszul lenne,most ivott is,meg kicsi száraz tápot evett nem rég,de nem tud elaludni,fél órája még játszani is akart..most nem szeretném futkozással kifárasztani,mindenki alszik,csak én meg ő nem..mit tegyek?

yorki kutya:)köszi a válaszokat..14L


2011. júl. 5. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Kellemes, lágy zenét játsz le neki :) Attól megnyugszanak :) Nekem a macskám nyugodott le attól amikor bent kellett lennie :) Jó éjt ;)
2011. júl. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
feküdj le. utána ő is le fog.
2011. júl. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha lefekszel ő is alduni fog utánna
2011. júl. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Kicsi száraz tápot evett nem rég" ebből arra következtetek, hogy a kutya elé a nap 24 órájában ki van rakva a kaja. Ez nem jó. Egy rendszer kell a kutyának, minden nap ugyanakkor kapjon kaját, ha nem eszi, meg vedd el tőle, nem lesz neki semmi baja. A kérdésre visszatérve: a kutyusod előbb-utóbb el fog aludni, ne foglalkozz vele aztán majd csak elalszik. :)
2011. júl. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor az sem jó ha a macskák előtt van mindig kaja?
2011. júl. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kutyás vagyok, a macskáknál nem tudom hogy működik ez.
2011. júl. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A macska nem ugyanaz, mint a kutya.
2011. júl. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!