Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan, hogy egy kutya...

Van olyan, hogy egy kutya unalmában eszik?

Figyelt kérdés
A kutyám elég sokat kap enni, 3x kap egy nap, főtt ételt, és általában azt amit én is eszek, de persze előtte van egész nap még pluszban táp is. Azt annyira nem szeretni, de néha 1-1 szemet elrágcsál:D Biztos, hogy nem azért, mert annyira éhes lenne, mert tényleg nem keveset kap a házi kosztból (általában húsféléket adok neki):D
2011. júl. 5. 03:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem adtok neki kicsit túl sokat?!

Amúgy válaszolva: szerintem simán lehet, hogy unalmában eszik, én is láttam már a mieinknél, mikor van kirakva táp, hogy csak úgy belerágcsálnak..

De csak abba gondolj bele, hogy esetenként azért látni elhízott kutyákat. Oké, hogy az ivartalanítás is lehet, és hogy keveset mozognak, de a túlzott kajálás miatt is.

2011. júl. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad a kutya előtt ételt hagyni, ez a falkavezérség egyik alapelve. Az etetés egy külön rítus, ami értelmét veszíti ha mindig ott az étel, akkor a kutya úgy érzi neki van hatalma felette, tehát csak ő lehet a falkavezér. Nem beszélve arról, hogy egészségtelen is, mert tényleg elhízhat ami további súlyos problémákhoz vezethet.
2011. júl. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne adjatok fűszeres ételt a kutyának! nem tudja feldolgozni!
2011. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem csinálom fűszeresre az ételeket, mivel magam sem szeretem a fűszeres ételeket, minimálisat használok! Azt nem tudtam, hogy nem szabad a kutya előtt ételt hagyni. Ettől függetlenül semmi baj a falkavezérséggel, szerintem ez butaság, hallgat rám, és azt csinálja amit mondok neki. Etetéseknél sem kunyerál az én kajámból soha, sőt ha látja, hogy eszek, bevonul a szobába, néha kinéz, és csak akkor jön ki, ha végeztem. Szerintem ez ritka dolog, pedig még csak nem is tanítottam rá. Nem ezen múlik a falkavezérség úgy gondolom. :)
2011. júl. 5. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!