Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Drága a Fressnapf? (A kérdés...

Drága a Fressnapf? (A kérdés mező tartalmazza a . )

Figyelt kérdés

A felnőtt Goldenemnek szeretnék pórázt és nyakörvet venni.

Olyan pórázt, ami így kiengedi a madzagot, de vissza lehet húzni. Szóval ilyen állítható. Gondolom tudjátok miről beszélek :)


2011. júl. 5. 08:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

drága a fessnapf.


felnőtt goldennek meg nem flexi kell, hanem rendes póráz. ahol nem szabad elengedni, ott jó a rövidebb póráz is, ahol meg el szabad, ott legyen annyira szófogadó, hogy nem kell a flexi.

2011. júl. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

flexi póráz. Annyira nem drága de netről is lehet jókat rendelni [link]


De ha a kutyád nem tud 100% ban tökéletesen sétálni akkor ilyet ne vegyél mert csak húzni tanul meg tőle a kutya. Én, hogy őszinte legyek se a flexit se a hámot nemszeretem annak ellenére, hogy mostanában mekkora divat....mindkettő esetében gyengül a kontakt kutya és ember között és irányítani is nehezebb.

2011. júl. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
goldent ne sétáltass flexivel. Vegyél egy rendes pórázt és menjen szépen láb mellett, ha pórázon van. És utána engeddel póráz nélkül. Egy goldennek sokat kell mozognia.
2011. júl. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Eszedbe ne jusson flexit venni egy Goldennek. ELtörhet a bigyója, széthorzsolja a kezedet, nem egy ilyen flexi balesetes sérülést láttam már. Nagyon tud vágni az a madzag, ha jól meghúz a kutya. Egy Goldennek meg azért van egy húzása. Rendes pórázt vegyél neki, a Yorkikra szoktak flexit tenni( arra se azt kéne) nem egy Goldenre.
2011. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de én úgy tudtam, hogy kutyát pórázról nem szabad elengedni. Mivel én falun lakok, ezért simán elengedem, de mivan mondjuk Bp-n. (Szegeden lakok, úgyhogy Pest még csak nincs is közel)
2011. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Viszonylag drága bolt. Internetről olcsóbban lehet vásárolni. Vagy piacokon.
2011. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon drága.


Én sosem értettem mi baj a flexi pórázzal, egy barátnőm is azzal sétáltatja a goldiját.

Annyi, hogy meg kell nevelni, és akkor tökmindegy, hogy milyen pórázt NEM FOG HÚZNI a kutya:)

A flexit is le lehet fixálni, és azért nem szakadnak azok olyan könnyen, ahhoz nagyon nagyot kell rántania a kutyának.

2011. júl. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:46


Én Pest külvárosi részén lakok, itt nagyon sok kutya van, és nagyjából a 80%-uk póráz nélkül sétál. Igaz patakparton, ahol nincs gyalogos forgalom. De sosem volt még gond, az elmúlt 6-7 évben egyszer razziáztak csak a közterületesek. Szerintem ha tudják, hogy valahol kulturált kutyatartás van, ott nem csinálnak ebből nagy ügyet.

2011. júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8:46-nak

természetesen el lehet engedni az arra kijelölt helyen.

Vannak kutyafuttatók,illetve a belterületen kívül,a külterületen is elengedheted minden gond nélkül.

2011. júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Golden retrievernek NE vegyél flexit. Persze ha azt akarod hogy a sétáid úgy teljenek jó esetben nem röpülsz utána de akkor is húz amennyire csak tud, akkor vegyél neki.


De egy Goldennek én azt javaslom hogy Retriever pórázt vegyél.

2011. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!