Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szemölcs lehet? Vagy más?

Szemölcs lehet? Vagy más?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy viszem állatorvoshoz, de addig is itt érdeklődök.

3 éves mopsz kutyusom mellső jobb lábán, alul, a mancsa felett van egy nagy dudor, kicsit nagyobb, mint pár napja (először azt hittük, valami csípés, vagy ilyesmi, és elmúlik). Nyalogatja, de nem fáj neki. Kemény, és nincs kifakadva. Mi lehet ez?

Daganattól tartok...

Köszi a válaszokat!


2011. júl. 5. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy farkasköröm. Az ilyet le kell vágni. Nyugi szerintem nem daganat. Jobbulást a kutyának!
2011. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annál feljebb van, hogy farkasköröm legyen, legalább is szerintem.
2011. júl. 5. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel lehet toklász. Keress rá a neten milyen veszedelmes kis növény ez a kutyákra nézve.
2011. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy toklász, mert akkor fájna a kutyának, sántítana tőle...és egyébként is az nem szokott ennyire fent lenni, hanem orrlukba, szemhéjon, fülben, és a tappancspárnák között a leggyakoribb, szóval szerintem nem az.
2011. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó vagy rosszindulatú daganat lehet.( onnan tudom, hogy anyum állatorvos és volt már ilyen esete)
2011. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj, én is ettől félek. Holnap megnézetem neki, bár kicsit kisebb lett.
2011. júl. 8. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!