Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kerti kutyások! Naponta...

Kerti kutyások! Naponta mennyit vagytok kinn a kutyátokkal?

Figyelt kérdés
Csak érdekel :)
2011. júl. 5. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
2-3 óra a minimum plusz a 1 óra séta
2011. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb azt megfogalmazni, hogy mennyit nem vagyunk vele. Ugye a 8 óra munka alap. A 8 óra pihenés szintén (ő kint alszik, mi bent). A hétvégén főként házkörüli munka van, akkor megintcsak velünk van. Amúgy az idő nagy részét az udvaron töltjük mi is, vagy sétálunk, vagy bejöhet hozzánk a konyhába. Télen is séta és a konyha. Szóval nincs kirekesztve a család életéből. Mi a házba szinte csak alvás céljából megyünk be.
2011. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is bent a házban van egy kosara, és abba bent lehet amikor akar, de sokat kint vagyunk vele, hétvégén meg pláne
2011. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk reggel 3/4 óra séta, este 6-kor megint 3/4 és akkor még nyolckor egy óra játék,tanulás. Vagy a reggel szokott séta és fél nyolckor másfél óra felosztva játék, tanulás, séta.
2011. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem télen nyáron kintvannak!naponta 2 3 órát vagyok velük összesen
2011. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-4 órát, ebből 1 séta, de hetente 2szer 3 órássétára megyünk.
2011. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hétvégenként általában, ha jó idő van egész nap kinn vagyunk, hétközben min. 2 óra + 1 óra séta.
2011. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MME ***** válasza:

Hétvégente nagy kirándulások vannak, mi megyünk biciklivel, ők ügetnek vagy vágtáznak, gyakran megteszünk 20 km-t is, de az ilyen alkalmak kb. 6 órán át tartanak, mert megállunk pl. horgásztónál, kanálisnál, vadászháznál (igaz, suttyomban, de ott van wc, kinti csap, amiből itathatunk, és meglocsolhatjuk a kutyákat, full komfortos az egész és semmiben nem teszünk kárt :)), olykor fél vagy háromnegyed órát is elidőzünk, hogy játszanak, stb.


Hétköznap leredukálódik sétává, két fajtája van minden nap, egy gyalogos-szaglászós, lazább séta, ez kb. egy óra, és egy fürdőzős, szaladgálós, nekik ügetős, nekünk biciklis "séta", ami vagy egy, vagy két óra. Csak most megszívtuk a toklászokkal... :/


Ezen kívül most nyomkövetés-mániás lettem, meg néha tartok munkasétát, amikor az engedelmességi gyakorlatokat elevenítjük fel keresztül-kasul a falun, illetve káros szokásom következtében sűrűn vagyok kint, és van egy esti programom is, amikor ők a szemem és a fülem, és őrt állnak nekem, ez megint legalább egy óra. Ha ugatnak, kinézek, mert gyakran előfordul, hogy kiszökött kutya jár erre, és akkor kiengedem őket hozzá, nálunk ez a szoci egyik fő vonala.

Szóval viszonylag sokat vagyok kint. :D

2011. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. júl. 5. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!