Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről szeretnék örökbe...

Menhelyről szeretnék örökbe fogadni egy kutyát. A német juhászon gondolkozom, csak nem tudom, hogy milyen nemű legyen és korú?

Figyelt kérdés
Adott lenne neki nagy udvar, gyerekek nincsenek, de pár év múlva tervezzük. Szeretném majd elvinni kutyaiskolába őrző-védő oktatásra. Melyik nemű kutya a legmegfelelőbb őrző-védőnek? Mik a tapasztalataitok a szuka illetve a kan német juhászokról? Inkább 15 hetes vagy 1-2 éves kutyát válasszak?
2011. júl. 5. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ivartalanítva van a neme mindegy. Az, hogy milyen korú kutyát az pedig a személyiség függvénye. Ha találsz olyan idősebb kutyát akivel jól kijönnétek és nem problémás kutyus akkor azzal sincs gond.
2011. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szuka kutyak altalabban kezelhetobbek, konnyebben kontrolalhatoak. En szuka kutyas vagyok, valahogy jobban hangot talalok veluk. De szerintem se a kor se a nem ne legyen elore meghatarozva, nezelodj es majd ratalalsz az igazira. Amikor en kerestem kutyat, tudtam hogy kolyok kizarva, nekem az tul macera, 2-5 ev kozotti kutyat szerettem volna, neked kell tudnod mennyire vagy felkeszulve egy szeleburdi kiskamaszra vagy inkabb eretebb felnotre. Es egyed fuggo is, van aki meg 10 evesen is olyan szeleburdi mint egy 1 eves, es van olyan kolyok aki nyugdijaskent viselkedik.

De a menhelyen majd ugy is elmondjak melyik kutya valo neked.

2011. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fajtamentőknél érdeklődtél már?
2011. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írtam a német juhászkutya fajtamentőknek. Hol vannak fajtamentők, melyik megyében?
2011. júl. 6. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Pest megyében Gomba nevű településen van. A facebookon vagy a honlapjukon több infót találsz.
2011. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!