Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van a Moszkva tér (Széll...

Hol van a Moszkva tér (Széll Kálmán tér) közelében kutyasuli? Kb mennyibe kerül egy kiképzés sorozat (vagy mi a csuda)? Meddig éri meg?

Figyelt kérdés
Alap kiképzésre gondoltam, többet is írhattok. Köszi!
2011. júl. 6. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Moszkva tértől a 61-es villamossal a Hűvösvölgy megállóig majd a 64 -es vagy a 257-es busszal a kölcsey u. megállóig és onnan 1-2 perc séta. Hidegkúti kutyaiskola.

INFO: www.freeweb.hu

2011. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazából nincs túlságosan messze se a Népsziget, se az Őrmező, de talán a Népsziget közelebb van.
2011. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a Top Mancsot tudo ami a "közelében" van, de az is kint van a 11 kerület határában. Tudom mert mi is a környéken laktunk és kerestünk sulit. Végül egy lány jött hozzánk aki nagyon jó volt. Nem ô tanította a kutyát hanem elmondta, megmutatta h hogyan kell, kaptunk mindig házifeladatot. Ha jól emlékszem úgy volt h 3000\óra, de ha 10 alkalmat elôre fizetsz akkor 25000. Mi ezt csináltuk és ez a 10 alkalom elég is volt az alap dolgokra és a kapcsolatunk rendbe tételére. Általában az Vérmezôre mentünk ki vagy a Margitszigetre egyszer meg a Hajógyárira

Ha gondolod az ô számát meg tudom adni. Bátran ajánlom!!

2011. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Az a kidegkúti az tetszik, ott mennyi egy óra? Nem találtam. Köszi a többieknek is, a csoportoshoz valahogy több kedvem van. :D
2011. júl. 6. 13:07
 5/9 A kérdező kommentje:
A városmajorban is van egy kutyasuli. Annak tudja vki az elérhetőségét?
2011. júl. 6. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Népszigeten, meg Őrmezőn is csoportos oktatás van, tanfolyamos rendszerben: www.kutyasuli.hu, www.tukormodszer.hu
2011. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3dik vagyok :o)

A Népszigetit mi is néztük de nekünk nagyon drága volt - pláne h nem tudunk volna járni hétköznaponként.

Most jutott még eszembe h talán nincs olyan messze nektek az Aquincumi sem, ami a Tímár utcai hévmegállónál van.

2011. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyre jobb! Ez az Aqincumi egész olcsó, ott a fegyelmező akkor 8 alkalom? :D
2011. júl. 6. 13:36
 9/9 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, azt tôlük kell megkérdezni...én ott nem voltam
2011. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!