Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég ennyi kaja a kutyámnak?...

Elég ennyi kaja a kutyámnak? (+képek)

Figyelt kérdés

a kutya méretéről és a kajáról is van kép.


méret:

[link]

[link]

[link]


kajálós képei: :D

[link]

[link]

[link]


ilyet adok neki:

[link]


Ezt meg csak úgy belinkeltem: xDD


[link]



Köszi a válaszokat! :D Egyébként: 7 hónapos pekingi palotapincsi


2011. júl. 6. 23:06
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
nem lesz neki túl sok?
2011. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
jha általában ott hagyja. de később meg megeszi.
2011. júl. 6. 23:12
 3/32 anonim ***** válasza:
nem akarsz venni neki egy etetőtálat?
2011. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Hát nemtom, ez konzerv, vagy micsoda??

Mindig csak ezt kap? Mert a konzervek nagyrésze csak víz :S Én soha nem adnék a kutyámnak.

A helyedben táppal etetném, arra rá van írva, hány kilós kutyának kb. hány grammot kell adni. Ahhoz tudsz viszonyítani.

2011. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kiskutya egy kis tündérbogyó, imádom a pincsiket. De tényleg, vegyél neki egy tálat, vagy egy régi kistányért adj neki, de villával szedd ki azt a konzerv kaját és tedd a tányérba, ne úgy kelljen szegénynek kioperálnia a dobozból. Te se lábasból eszel!

Mellesleg hamarosan pincsi tulajdonos leszek, mert örökbefogadunk egy 2 éves pincsit. :)

2011. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

van tála, csak most a szobámba adtam neki, elfelejtettem tálat hozni neki, és már nem volt kedvem lemenni. amúgy ebből is meg tudja enni >.<


öm... ez nem teljesen konzerv. tápra a szárazat érted? olyan mindig van előttük darling os.

2011. júl. 6. 23:15
 7/32 A kérdező kommentje:
amúgy gratulálok a kutyushoz :D jó kutyuzást !! *-*
2011. júl. 6. 23:17
 8/32 anonim ***** válasza:

Hát nem éppen Darlingosra gondoltam, de igen...

De Te tudod, Te kutyád ;)

2011. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
de mi a baj ezekkel a kajákkal ? ;) mondd már el, mert akkor még változtathatok rajta, ha tudom, hogy szarok....
2011. júl. 6. 23:40
 10/32 A kérdező kommentje:
de ilyen chappy-t vagy micsoda olyat nem szeretnék venni, mert az én buxám sem olyan vastag, hogy 1000 forintokért vegyek fél kilós kutyakaját ;)
2011. júl. 6. 23:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!