Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kedvetlen a Beagle...

Miért kedvetlen a Beagle kiskutyám?

Figyelt kérdés

Van egy Beagle kislány kutyám aki 4 hónapos,és én úgy látom,h a mai napon kedvtelen volt...:'((

Pont ebben az időszakban váltja a fogait elvileg,lehet hogy az fáj neki és amiatt?? Mert enni eszik,iszik is,de reggel például adtam neki májkrémes kenyeret,és szegény nem tudta megrágni olyan könnyen a kenyér héját,pedig nem volt száraz..Szerintem elviszem az állatorvoshoz,csak a szüleim azt mondják,hogy nincs semmi baja,de én akkor is aggódok,és el akarom vinni.Ha van ötletetek mi lehet a baja,akkor létszi írjatok.


2011. júl. 7. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
ezt nem hisazem el hogy egy állatot többe néznek mint az embert téget hányszor vittek orvoshoz mikor nem volt jó kedved? én is szeretem az állatokat dehát ez már kicsit sok hogy rossz a kedve akkor állatorvos
2011. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy 4 hónapos kiskutyának a májkrémes kenyér nem a legmegfelelőbb táplálék? Talán fáj a hasa.

Vidd dokihoz, abból baj nem lehet.

2011. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első: De az ember el tudja mondani mi a baja..és mivel ő mindig ugrál,játszik,aktív kutyus igenis fura,hogy olyan bágyadt,rosszkedvű..

Második: hát..dokinak már mondtam a múltkor is a májkrémes kenyeret és azt mondta,h azt minden kölyök imádja,és az jó.Attól nem lesz baja..eddig nem volt most sem..és ha a doki is azt mondta,h jó akk hiszek neki,mert nagyon jó orvos.:))

2011. júl. 7. 17:14
 4/13 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben én is kedvetlen lennék. Esetleg locsold is többször azt szeretik:)
2011. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a melegtől lehet, ilyenkor az én kutyáim is bágyadtak. Sok vizet kapjon, gyakran cserélgesd. Az normális, hogy ilyenkor kisebb az étvágya, kínáld a megszokott időkben.
2011. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz.Köszönöm utolsó.:))
2011. júl. 7. 17:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Tuti jó doki lehet ...
2011. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát jó doki is..:)) De most nem a dokiról van szó,hanem a kiskutyámról.;))
2011. júl. 7. 17:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem minden jó, amit a kutya szeret. Az enyém például az emberi ürüléket imádja, de attól még az nem neki való kaja. Májkrémeskenyér persze nasinak oké hébe-hóba, de azért rendszeresen meg nagyobb mennyiségben nem az igazi.

Egyébként valószínűleg a melegtől van, hogy bágyadtabb, ez teljesen normális, te sem pörögsz 40 fokban, hanem döglesz a ventillátor előtt, és próbálod túlélni a napot, ha teheted.

2011. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is punnyadnak a kutyák, szerintem nincs okod aggódni, csak a melegtől van. Azért figyelj rá, és ha más furcsaságot is érzékelsz, akkor menjetek dokihoz, mert persze minden betegség így kezdődik.


De amíg eszik-iszik, pisil-kakil, és van kedve mozogni, addig én a melegre fognám.

2011. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!