Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma találkozott a kutyusom az...

Ma találkozott a kutyusom az anyukájával. Szerintetek megismerték egymást?

Figyelt kérdés
A kutyusom 1 éves és 3 hónapos, 8 hetes kora óta nem látta az anyukáját. Ma elvittük hozzá, nagyon szépen játszottak, szaladgáltak, bohóckodtak, puszilgatták egymást. Szerintetek megismerték egymást? Az én kutyusom megismerte a helyet, ahol töltötte az első 2 hónapját? És az anyukáját? És a régi gazdiját?
2011. júl. 7. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Ne ruházd fel az állatot emberi tulajdonsággal. Nem "ismerik" fel egymást, a helyet és az embert legfeljebb szagemlékek alapján. Nekem két cicám van, az ország két részéből, több hónap különbséggel kerültek ide, imádják egymást. Nyilván az állatoknál is működik "szimpátia" a másik iránt.
2011. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Igen lehetséges h megismerte.
2011. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyám az anyukáját és a testvérét enm ismerte meg, viszont a régi gazdájára emlékezett és ugyanúgy örült neki, mintahogy nekünk szokott amikor hazaérünk.
2011. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A gazdinak is örült, de ő mindekinek örül:)
2011. júl. 7. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos vagyok benne, hogy megismerte az anyját, ahogy másokat is megismer szagról. Az ilyesmire a kutyák nagyon sokáig emlékeznek. Ha jó dologhoz kötődik akkor is, ha rosszhoz akkor is.
2011. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is biztos vagyok benne hogy megismerte! :)
2011. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy megismerte az anyját MINT a kutyát akivel xy ideig együtt élt. De NEM tudja, hogy az anyja! Az állatok nincsenek tisztában a rokoni kapcsolatokkal csak ameddig a neveléshez szükséges. Ha együtt maradnak, akkor sem tudják egy idő után.
2011. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem ismerik meg nem emberek! ha megismernék és tudatosulna benne h az anyja akkor nem lenne meg az esélye h befedezi. de megvan.
2011. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én se úgy értettem, hogy úgy ismeri meg, mint az anyját, de biztos, hogy nem nézi tök idegennek.
2011. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!