Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák szoktak gondolkozni,...

Dalma1997 kérdése:

A kutyák szoktak gondolkozni, vagy mindent ösztönből csinálnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szoktak gondolkodni.
2011. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy mindent ösztönből csinálnak de szerintem is szoktak gondolkozni.
2011. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem szoktak gondolkozni,amikor rossz hangulatom van,akkor leülnek elém és néznek a szemembe és szerintem gondolkoznak hogy vajon mit kell ilyenkor csinálniuk stb... :D
2011. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van pár elmélet, miszerint csak öntönből csinálnak midnent, de annak a tudósnak, aki ezt állította, biztos nem volt még soha kutyája. Nyilvánvaló, hogy gondolkoznak.
2011. júl. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy gondolkoznak, csak nem úgy, mint egy ember. Egy megoldandó probléma esetén ők is próbálkoznak, figyelnek, hátha elleshetnek valamit a gazditól, jár az agyuk. Azt viszont nem tervezgetik, hogy milyen jó lesz fél óra múlva, amikor majd megyünk sétálni és találkozhatunk a haverokkal.
2011. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a kutyák a korábbi tapasztalataikat igyekeznek minden helyzetben alkalmazni. egy új helyzetben mindig visszaemlékeznek, hogy korábban volt-e már ilyen, és akkor mit csinált. másoktól is tudnak ellesni viselkedést. meg van olyan is, mikor ösztönösen cselekszenek, ha nincs még minta előttük, hogy mit is kellene csinálni.
2011. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!