Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktatok a kutyátokkal...

Szoktatok a kutyátokkal "incselkedni"?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor mit szoktatok velük csinálni,illetve hogy reagál rá a kutya? Nekem egy 4 hónapos amerikai bulldogom van,és nagyon feltudom idegesíteni,tegnap ugy megharapott hogy ömlött a kezemből a vér. :D
2011. júl. 8. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
de mér kell egyy kutyával incselkedni?
2011. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És Te ennek örülsz?
2011. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mégszép hogy egy amerikai bulldog így reagált rá!

Te örülnél neki ha veled incselkednének?

MI?HÜ.LYEGYEREK

2011. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Te nem incselkedsz vele, hanem hergeled, ha már így megharapott. Én igen szoktam vele incselkedni, nekem is nagy testű kutyám van. Én úgy szoktam hogy megfogom az orrát, elkezdem lökdösni, csipkedni az oldalát és közben kergetőzünk. Ezt imádja, mert ilyenkor teljesen bepörög, ugrál mint egy bak kecske :) . Deee sosem harapott meg, ilyenkor tudja, hogy ez játék!
2011. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 év múlva ezt csinálod vele, leharapja a kezed. 2 év múlva pedig a fejed.
2011. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!


Igen, játékosan verekedni szoktunk, de van egy határ, amit be kell tartani. Ha nincs több kutya a háznál, akkor a gazdával is eljátszik a kutya. (Persze kell a kutyatársaság is néha!) De kell a puha harapás hozzá, vagyis sérülést nem okozhat a kutya neked! A gazda indítja a játékot, és a gazda fejezi is be.

Nagyon szereti az enyém a kergetőzést is, mivel terelőkutya. Akkor szoktam "üldözni", kergetőzünk, örömében még csaholni is szokott :)), annyira aranyos ilyenkor.

De verekedni nem szabad a kutyáddal, és tudnia is kell, hogy nem haraphat meg!

Engem sem haraphat meg, ha birkózunk, akkor is csak a szájába veszi a kezem, de nem zárja össze az állkapcsát. Mert tudja, hogy a gazdája vagyok, és engem nem haraphat meg.

2011. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
meg kell tanulnia hogy a játék közben ne harapjon erősen, ezért jelezd (au!) ha fáj. olyankor állj le a játékkal, én összefogtam a száját egy pillanatra. vagy csak ahogy odacsípett,azonnal szájbavágtam,persze nem erőből, csak finoman. ahogy egy másik kutya is jelezné, hogy hé, ez erős volt. nagyon hamar megtanulja, pár nap. fogócskát, dögönyözést, húzós játékot szeretik az enyémek, ha csipkedem, és morgok, tapsolok, akkor felcukkolódik, de csak tátog, sose harapna rám. még ha véletlen a farkára lépek (mert láb alatt alszik) akkor is csak ijedtében odafog, de reflexből megállítja a száját! ezt kölyökkorban kell megtanulnia. amelyik kutya nem tanulja meg az mindig közveszélyes lesz, soha nem bízhatsz benne, és sokszor szegények altatással vagy telepen végzik. mivel a gazdájuk megunja hogy saját kutyájuk megharapja őket. de mondom, megfelelő neveléssel ezt minden kutya képes megtanulni!
2011. júl. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!