Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon lehet kapni?

Magyarországon lehet kapni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kutya farkas hibridet. wolfdogot, de magyarországon nem tudom hogy lehet hozzájutni egyhez.
2011. júl. 8. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem ugyanott vagy, ha veszel egy cseh farkaskutyát. azt biztosan lehet kapni nálunk is, és a tenyésztő elég felelősségteljes, el fogja mondani, hogy mennyi baj van az ilyen farkas-kutyákkal...
2011. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hál istennek sehogy. Olyanoknak akiknek csak azért kell mert jól néz ki meg pláne nem kell ilyen kutya.

Hány éves vagy? Mennyi etológiát tanultál?

Hagyjuk ezt a "fakrast akarok" dumát. Ébredj fel és érjen bilibe a kezed. Tanulj még a kutyákról és farkasokról (lehet menni az állatkertbe vagy a veresegyházi medvefarmra önkénteskedni pl.) és utána ha olyannak ítél egy tenyésztô h kaphatsz akkor vegyél egy csehszlovák farkaskutyát. Ennyi.

2011. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
vegyél cseh farkast. Az USA ban lehet ilyeneket kapni és külön menhelyek vannak csak nekik mert a többi kutya nehezen viseli őket. Két éve voltam egy menhelyen ahol közel 100 at tartottak...na ezek tényleg nem kutyák...és már nem is farkasok...elég szomorú látvány...
2011. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Éljenek az emberek!! Megint alkottak valamit, istent játszva, amit aztán nem tudnak kezelni és bevágják ôket egy menhelyre. Csirió. Komolyan, minek???? Mert akarnak a kertjükbe - ahogy a kedves kérdezô is - egy "farkast"....nulla ismeret nélkül. Hajrá!
2011. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szia!


[link]


itt a magyar tenyésztő címe. Szerintem te erre gondoltál, mert az angol neve czechoslovakian wolfdog=cseh farkaskutya

2011. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kösz:) neked is ilyen van?
2011. júl. 8. 17:47
 7/13 anonim ***** válasza:

Soha nem szabadott volna, hogy ez a fajta bekerüljön a hobbiból tartható állatok közé.

Egyébként amit fentebb linkeltek az az egyetlen kennel itthon, viszont szerencsére Edit eléggé megnézi kinek ad el kutyát.

2011. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szia!


Nem, nekem mudim van, és csak szeretnék ilyen kutyát, de soha nem fogom megvenni szerintem. Maradok az igazi kutyáknál.

2011. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jujj nekem pont ugyanilyen kell..:)
2011. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezt nézzétek! Meseszép! Most találtam.

[link]


És a szöveg, ha valakit érdekel: Tappancs már jó ideje ideiglenesben van nálam, utcáról mentve(régi gazdta kirakta az utcára kölykével együtt). Megfelelő gazdi sajnos még nem jelentkezett, de nem tudom tovább tartani. A telek ahol van, feltúrásra kerül, nincs hova vinnem. Imádja az embereket, igényli is a szeretetet, de cicákkal nem jön ki jól. Ivartalanítva, beoltva, féregtelenítve, élősködők ellen is védve. Egészséges, ápolt, fiatal kutya. 20!496-1269

2011. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!