Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakit irritálnak még rajtam...

Valakit irritálnak még rajtam kívül a kertvárosokban lévő vékonyhangú kis zsebkutyák ugatása?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerencsére elköltöztek azok a szomszédok akiknek spiccei voltak :)
2011. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Engem a szomszéd kutyája.Állandóan kintvan az utcán , és sokáig b4sztatta kerítésen keresztül az én kutyámat éjszaka , és ott örjöngött a 2 kutya hajnali 2-3 órakkor.1 petárda megoldotta a dolgot , azóta nem jön a házunk közelébe.Egyébként nem a kutyára vagyok mérges hanem az idióta gazdájára, mert nem képes felfogni hogy a kutyának nem szabad az utcán lennie(szerinte ez természetes hogy kijár a kutya az utcára).3év alatt 6 kutyája volt annak a szerencsétlennek , de abból 4-et elloptak(még talán ők jártak jól) egyet elütött egy autó meg van a mostani....

Egyébként ha nem az ablakom alatt ugat a kutya akkor nem nagyon zavar.

2011. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
engem nem zavarnak különösebben
2011. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem :)
2011. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem nem mert nekem is Bolognese kiskutyám van,bár őt eddig 5x hallottam ugatni,ez is akkor volt amikor játszottam vele itthon és vakkantott 5-öt.Gondolom te most arra gondolsz hogy milyen irritálóak amúgy is ezek a kutyák.És a legtöbb nekem is az,de mondjuk az enyémre nem mondhatok ilyet mert meg van nevelve,póráz nélkül nagyon ritkán sétáltatom,de akkor ha egy sajt tömböt látna (nagyon szereti a sajtot) akkor is csak 1méter távolságra menne el mellőlem.Gondolom neked nagy kutyád van,neked is annyi jogod van elengedni a kutyádat ha nem harap,ha nem megy el.És nem nagyon értem azokat a kiskutyásokat akik "nagy dög"-özik a nagyobb kutyákat,meg hogy miért van elengedve a nagykutya,miért nincs rajta szájkosár?De úgy gondolom hogy ha én elengedem a kutyát akkor más miért ne engedhetné?A nagykutya is kutya,úgy mint a kicsi és elszoktam engedni játszani a nagyobbakkal,nagyon jól el szoktak lenni és nem féltem mert nekem is volt nagykutyám,bernáthegyi és német juhász és tudom hogy attól hogy nagyok attól még nem olyanok mint a cápák.
2011. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ezioaudituredafirenz válasza:
38%
Nagyon irritál ,alapból utálom az ilyen kis zsebkutyákat
2011. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha pihenni szeretnék még a szomszéd rotijának ugatása is idegesítő.
2011. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekemis már elegem van a szomszéd kutyájától. 1 vizsla és 2db tacskó keverék van neki,de éjjel nappal ugatnak a semmire. Ráadásul sohasem voltak még beoltva sem,sőt még féregtelenítve sem,soványak. Már szóltam neki hogy takarítsa el a háztól a kutyákat és hozzon ide egy normális házőrzőt mint pl. egy kuvaszt,de nem hallgat rám,kiröhög. Mit tudnék csinálni?
2011. júl. 8. 18:41
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
neked semmi közöd nincs hozzá,mit csinál a kutyáival...ki vagy te,csak egy szomszéd.majd pont rád fog hallgatni...az másik kérdés,hogy nincsenek ellátva,meg nevelve sem,de neked akkor sincsen jogod megmondani,hogy vigye el a kutyáit...mit gondosz egy kuvasz nem ugat????dehogynem....meg a vizsla is normális kutya,ne szidd őket,a legjobb természetű kutyák,ha foglalkoznak velük,arról meg nem a kutyák tehetnek h egy barom a gazdájuk és leszarja őket...
2011. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
ja és a tacskó nem zsebkutya...mekkora bunkó vagy
2011. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!