Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden csupa kutyaszőr?

Minden csupa kutyaszőr?

Figyelt kérdés
Hiába keféljük át a bundáját igy is nagyon hullik a szőre. Mindenhol ott van..a szőnyegen, az ágyon, ruhákon és már a kajában is. :S Mit lehet ez ellen tenni? A ruhákból hiába mossa ki az ember, beleragad.. porszivózás se segit teljesen... :/
2011. júl. 8. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez vele jár.
2011. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 xnorkax ***** válasza:
Vizes kefével próbáltad már? Vagy vizezd be előbb a fésülendő területet és úgy fésüld, úgy hatásosabb. Egyébként milyen fajta kutyád van? Mert, mint az első is mondta, ez a kutyatartással jár.
2011. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nekem is van egy kutyusom (beagle). Nálunk is kutyaszőrös minden. Teljes ruha felszerelést kell cserélni mindennap, meg porszívózni, de minden nap mert ha elhanyagolod utána nehezebben tudod kiszedni a szőnyegből. Szőnyegből még másik tipp: kezedre húzz fel egy női harisnyát és azt húzgáld a szőnyegen. Egyébként meg lehet szokni, nem a szőrt hanem azt h ez a sok procedúra a kutyatartás vele járója. Kitartást.
2011. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki. Amúgy mopszom van (:
2011. júl. 8. 21:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a furminatort, állítólag jó
2011. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

furminátorral fésülve elég jól le lehet csökkenteni a kutyaszőr mennyiségét.

takarításra meg adtak tippeket a többiek.

2011. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem pekingi palotakutyám van. Mondanom sem kell, hogy vedlik rendesen. Elmondom nálunk mi a helyzet.

Egész lakás laminált padlózva lett. A két szobában padló szőnyeg volt, de a porszívóval szinte lehetetlen felszedni a szőrt. Laminált padlóról össze seperni sokkal egyszerűbb. Van mindkét szobában két két kis szőnyeg amit vizes kefével szoktam szőrteleníteni. Azzal tökéletesen kijön. Illetve van ilyen szőr összeszedő henger. Lehet venni nagyon sok helyen fillérekért és nagyon jó. Nekem külön van egy a bútorokra és szőnyegekre meg egy picikre a ruhákra. Ha olyan helyre megyek akkor a ruháról is leszedem de egyébként vizes kézzel is lejön ruháról. Szerencsére egyébként se az én ágyamon se szüleim sarokülőjén nem marad meg a szőre a kutyának, de épp elég az ami a padlón van ha nem takarítok.

Mind emellett természetesen napi szinten fésülöm a futtatón a kutyát.

2011. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk végre lezajlott a vedlés!!!! De amúgy laminált padló és kő van mindenhol, erről egyszerű takarítani. Reggeli sétával egybekötött kifésülés. Illetve, amikor nekiáll vedleni, megszoktam fürdetni, jól átdörzsölöm és gyorsan ki a szabadba, mert eszméletlen mennyiség kijön!
2011. júl. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én kutyám borzalmasan vedlik. Vettem furminátort, szinte nem hiszek a szememnek, végre leállhattam a minden napos porzsívóval.

Még extrának kipróbáltam itthonra a Sonax autókárpitra való szőreltávolító keféjét, azóta boldog vagyok. Lehet az szőnyeg, ruha, ágynemű, mindegy, szépen lehozza mindről a kefe, a furminátor meg a kutyát teszi rendbe :)

2011. júl. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha prémium kategóriájú kutyatáppal etetitek a kutyust lényegesen kevesebb szőrt hullat,v akár egyáltalán nem... Tudom,h ezek drágák,de legalább nincs ez a kínlódás.
2011. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!