Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok, mit jelent az,...

Mit gondoltok, mit jelent az, ha valaki azt mondja egy kutyának, hogy "Hemperegj a k*rva anyád! "?

Figyelt kérdés

Utána pedig azt mondta: "..gyere ide, vagy megb*szlak!!"

Segítsetek!


2011. júl. 9. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
semmit azt amit mond csak szimplán eröszakos a kutyával..esélyes,hogy veri ha nem engedelmeskedik
2011. júl. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy főbe kéne lőni.
2011. júl. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDd elirtad k*rvának
2011. júl. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, hogy egy jó nagy tahó az illető, persze ettől még szeretheti a kutyáját, csak biztos azt hiszi, ettől lesz jópofa, vagy menő. Elég gáz, de hát sajnos elég sok az ilyen kulturálatlan ember. Gondolom más megnyilvánulása is ilyen "kifinomult".
2011. júl. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom alaptermészete, h a b.meg, k.va és f.sz szavakat kötőszóként használja. De ha amúgy jól bánik a kutyával meg szereti, akkor tökmindegy, csak engem ne akarjon feleségül venni XD
2011. júl. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, attól függ. Én is szoktam néha viccből mondani a kutyámnak, hogy "te kis ribi", meg ha rosszalkodik, akkor "ó ba*ki Liza" meg hasonlók, de persze az utcán nem úgy hívom magamhoz, hogy "gyere ide b*szd meg!".

Ettől függetlenül, lehet, hogy imádja az a gazda a kutyáját, csak egy tapló paraszt. De az is lehet, h veri. Ki tudja.

2011. júl. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi közöd van hozzá, h ki hogy beszél? Én ha felidegesít a kutya akkor felemelem a nyakánál és igencsak indulatosan szoktam mondani h "azt csinálod amit akarok, mert szétb@szom a fejed". Na akkor mi van? Az életben nem bántanám, de ez jön.
2011. júl. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,én is szoktam káromkodni a kutyáimmal,de soha nem bántanám egyiket sem.
2011. júl. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy a kutya gazdája egy agresszív, közönséges, primitív tahó.

Se emberrel, se kutyával nem tudnék így beszélni.

2011. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!