Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatkínzásnak számít, ha a...

Állatkínzásnak számít, ha a kutyát rágják a kukacok?

Figyelt kérdés
Akkor is ha ezt a gondozója nem veszi észre?
2011. júl. 9. 00:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Teljesen természetes, ha egy élőlény élve elrohad. Mégis, hogy tudsz ilyet megkérdezni? Szerinted?
2011. júl. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom, hát nehogy már ne vegyen észre egy gazda az ilyesmit!! Egyébként igen, ha észreveszi és nem gondoskodik róla, hogy orvoshoz kerüljön, IGEN, állatkínzás.
2011. júl. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Milyen gondozó az,aki nem veszi észre????
2011. júl. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Illatos úti ebtelep. :-(
2011. júl. 9. 01:17
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez kicsit olyan, mint a gondatlanságból elkövetett emberölés...

Már az állatkínzás valahol, hogy ilyen emberek (nem veszi észre...) állatot tartanak.

2011. júl. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

01:13!


Csak úgy tudok ilyet kérdezni, hogy van ez az oldal: Gyakori Kérdések /apróbetűvel/: amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted.

Vagy talán nem jól olvastam?

2011. júl. 9. 01:22
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát nagyon durva! Képek is vannak ahogy a kutyában ott vannak a kukacok. Persze ezt nem vették észre, csak azok akik kivitték.

De hogy lehet az hogy senki nem vette észre? Nem tom hány gondozó dolgozik ott, és aszem négy állatorvos.

:-(

2011. júl. 9. 01:25
 8/15 anonim ***** válasza:
Szegény kutya:( Mondjuk nem tudom elképzelni, ha négy személy ott valóban állatorvos, hol szerezhette meg az orvosiját. 2 libáért kapták, vagy mi a fene?
2011. júl. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tessék, itt van, kicsit kell csak lejjebb olvasni: [link]

az illatos úti "menhely" (ahogy a médiában hirdetik), ahol minden szép és jó, a kutyákat gondosan tartják, meggyógyítják, majd felelős gazdához adják, sőt, utólag ki is mennek ellenőrizni, hogy minden ok-e. Ez egy ilyen fasza hely ám, tessék csak nyugodtan ide hordani a megunt, véletlenül becsúszott alomból született kutyákat!

2011. júl. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jah, én azt hittem magánszemélyről van szó, nem tudtam h telep...


Én a helyedben sürgősen írnék akár a Naplónak vagy valami ilyen műsornak (valami bizonyítékot csatolj)!

2011. júl. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!