Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy taníthatom meg a juhászku...

Hogy taníthatom meg a juhászkuytámmal a "döglött kutya pózt"?

Figyelt kérdés
Láttam egy dobermannál, hogy a gazdája mondta "puff" és "holtan" dőlt el a kutya.de szerintem bármilyen kutya megtudja tanulni.Nem?
2011. júl. 9. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan! A 101 kutyatrükk című könyvben jobban le van írva de a hátára fekteted aztán egy darabig úgy tartod és aztán megjutalmazod aztán sok gyakorlás és kész az és két kusszom csak úgy elvágják magukat annyira tudják juhász és vadászkutyák egyik ilyen másik olyan!
2011. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
két kusszom-ez mi lenne?:)
2011. júl. 9. 10:42
 3/7 A kérdező kommentje:
a könyvet valahol lelehet tölteni? egy Linket találtam de ott a 9. oldal után a 36. jön és a tartlaom szerint a 32. oldal a "döglött" kutya
2011. júl. 9. 11:09
 4/7 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. júl. 9. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:
két kusszom az két kutyám bocsi :(
2011. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem csináld úgy hogy egyszerűen vakargatod a hasát.....az enyém akkor úgy néz ki mint ha döglöt lenne,enged el és pár percig úgy marad......
2011. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!