Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől hány a 6hetes beagle...

Mitől hány a 6hetes beagle kiskutyám?

Figyelt kérdés

Segítség:(

kaptam a 16.szülinapomra egy beagle kölyök kiskutyát. március 24.én születtek. most pénteken hoztuk el őt. nem volt valami kövér.és a szülei nagyon kisnövésűek voltak,azt hittem hogy őket kell elhozni:D vagyis ők a kiskutyák. dee megláttam a sok kicsit,és elég picikék.azt hittem nagyobbak lesznek. a kiskutyám evett száraztápot,és székletelt is rendeset. utána 2x meg a hasa, de nem annyira,és a szine is sött barna volt . de most adtam neki a junior száraz tápon kívül kutyaszalámit:s ami ilyen nagy hosszú rúd. és megy a hasa. sokszor. és sárgás,világosbarnás színűt. a szalámi ilyen ampró húsokból áll, a székletében is az volt.utána adtam neki főttkrumplit sósat, meg virslit, azokat meg kihányta,és ami még benne volt az összes kutyaszaláimit.ezentúl csak száraz junior tápot adok neki,de már mondjuk nem nagyon kell neki,mert rájött, hogy a kutyaszalámi jobban ízlik neki, de ha éhes lesz, csak megeszi majd?! bár pénteken hoztuk el, az utolsó oltást,és féregtelenítését kedden kapta meg. sokak szerint az miatt is lehet ilyen "beteg" mit tegyek?:( kérem segítsen. a kutyáról csatolok egy képet.


2011. júl. 9. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

gratulálok! sikeresen gazdagítottál egy ócska szaporítót!

a nyereményed, hogy most egy tisztességes, minőségi kutya árát tudod majd rákölteni az ajándék kiskutyára...


komolyra fordítva: ÁLLATORVOS!!! a kiskutyák egy komolyabb hasmarsba is bele tudnak halni (kiszáradnak), úgyhogy ne a gép előtt ücsörögj, hanem dokihoz vele!

2011. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
a kutyusom kihányt mindent,..de ennek ellenére rengeteget iszik. akárhányszor adok neki, mindig iszik sokat,és alszik.remélem enni fog a száraz tápból ha felkel
2011. júl. 9. 14:20
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
jóvan, reménykedjél csak, attól biztos meggyógyul.
2011. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sok értelme van,ha eszik és utána ki is okádja!

Gondolom olcsón kellett fajtatiszta kutya,megkaptad.

Ha hétfőig vársz az orvossal,jó eséllyel nem sokáig lesz gondod szerencsétlenre.

Kutyaszalámi eleve nem való babakutyának,felnőttnek se nagyon,80%-a víz,a többi hulladék és színezett,ízesített gabona.

A junior táp helyett(gondolom az olcsó szemét Pedigree-t vagy hasonlót vettetek neki) egy jó minőségű "puppy"tápra lett volna szükség,de azt is tudni kéne,mit evett eddig a szaporítónál szerencsétlen.

Valószínűleg azért nem kell neki a táp,mert egyre rosszabbul van.Állatorvos kéne neki,nem itt tanácskéregetés.Tudom,hogy ingyen van a tanács,csak épp nem segít.

Gratulálok annak is,aki szaporítótól vett kiskutyával ajándékozott meg,plusz az ezzel járó rengeteg költséggel.Én is beleestem abba a hibába,hogy olcsó kutyát vettem szaporítótól.Most 3 éves múlt,ideggyenge,és félmillió(!!!)forintomban van,hogy egyáltalán életben maradt.

2011. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kérlek, a kutyád érdekében vidd orvoshoz! Gondolj bele: ha te folyamatosan hánynál, innál, és kihánynád, ennél és kihánynád, mit csinálnál? Ülnél, és reménykednél, hogy a hétfőt még kihúzod kiszáradás nélkül; nem, szerintem dokihoz mennél. Állatorvos! A kutya nem tud beszélni, nem tudja elmondani, hogy érzi magát. Azért kell 4 évig egyetemre járnia egy dokinak, és még a legképzettebb se tudja a leírtak alapján látatlanban megmondani, hogy mi baja a kutyádnak. Ha továbbra is ilyen felelősségteljes gazdi leszel, keress inkább befogadókat. Még fiatal a kutya, nem viselné meg a gazdicsere.
2011. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3x ment a hasa és 2x hányt.amit mindent megevett össze vissza, azt kihányta, de azóta adtam neki kamillateát és hnap kamillateában ásztatott háztartási kekszet kell neki adnom. így mondta az orvos. azóta szerencsére nem hányt, de iszik,és rendesen pisil
2011. júl. 9. 18:03
 7/14 A kérdező kommentje:
ja..és egyfolytában játszik. szerintem az volt neki rossz, hogy tegnap elohztuk az alomból, gondolom ott nem jutott ennyi kajához mint itt, itt mindent össze vissza evett,és nem bírta a nyomra, fel is volt fújúdva.remélem csak ez volt a baj, hnapis komlaltatom hnap kamillateás kekszet kap,és remélem helyreáll a nyomra.
2011. júl. 9. 18:06
 8/14 anonim ***** válasza:

Kutyaszalámit gyorsan felejtsd el végleg!

Még mindig nem írtad meg,milyen tápot kap.

2011. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
pedigree juniort. demost veszek majd neki másik fajtát. puppisat. de hnap megnézem h jobban lesz e,mer tkijött belőle mindent evett vagy 5szem száraztápot,és ivott sokat. szal ha hnap nem lesz jobban hívok dokit.de nagy az esélye h teleetettem egy délelőtt ezzel a sok mindennel
2011. júl. 9. 22:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, hogy mennyi szeméttel etetted össze-vissza, attól már lassan egy egészséges felnőtt kutya is körbefosná az udvart, nemhogy egy bébi. Ilyen kölyök kutyának kölyöktáp+víz kell, semmi más. Ettől még persze lehet akár beteg is, de ezt mi a gép elöl mégis honnan tudjuk? Erre találták ki az állatorvost. Eleve azzal kellett volna kezdeni, hogy megmutatjátok az állatorvosnak a szaporítótól származó, ki tudja milyen egészségi állapotban levő kiskutyát.
2011. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!