Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hát ember az ilyen? Azt...

Hát ember az ilyen? Azt hittem, agyon ütöm!

Figyelt kérdés
Az egyik hipermarketben vásároltam ma, és ahogy beparkoltam, láttam, hogy a mellettem lévő kocsiba bezártak egy aranyos kutyust.40 fok árnyékban, a kocsiban lehetett vagy 60.Szegény először a hátsó ablakon nézett ki, aztán gondolom, ahogy fogyott az ereje, mindig lejjebb ment.A végén már a padlón kuporgott.Nem mentem be, vártam, tudtam, hogy járkálnak a biztonsági őrök.Szóltam az egyiknek, aki bemondatta a hangosba.Halljátok, volt vagy 20 perc, mire a felhívástól kijöttek.Komolyan azon voltam, hogy rendőrt hívok, hiszen ez állatkínzás.Majd jön a 130 kg-os tésasszony, hogy :Jajj picinyem, meleged van?Legszívesebben felrúgtam volna.Csak annyit mondtam, hogy ha maga maradt volna 50 percet a bezárt kocsiban, lefogyott volna legalább vagy 10 kg.Hát milyen ember az ilyen???Felfordult tőle a gyomrom.Szerintetek?
2011. júl. 9. 14:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ezt így megmondtad neki?Ez szép.

Biztos bele gúrítottam volna egy árokba a dagadék k*rvát.

2011. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%

Második hozzászóló, azt nyugodtan tisztázhatnád magadban hogy egy kutya nem akkor lesz fenevad amikor azt akarja, ha nem akkor amikor kihozzák belőle. Nézd meg milyen embertelen körülmények között maradtak fenn egyes fajok, Lásd: Pitbull.

Láncra verve mind a négy lábuk a földhöz kötözve kukacok ették szét a testüket hetente 1x kaptak enni és még tudnék mesélni róla de azt hiszem te is eltudsz képzelni pár dolgot.


A kutya meg nem tudom milyen fajta volt de ha magas tűrőképességgel rendelkezik akkor nem lett volna komolyabb baj.


Az hogy 130 kiló a nő, meg az hogy 20 perc alatt ért ki a kocsihoz erősen összefügg szerintem :)

2011. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Mi a francnak viszi magával egyáltalán 40 fokban a kutyáját bevásárolni, még panelben is jobb dolga lett volna szegénykének. Szerencse, hogy nem lett semmi baja.

Jól tetted, hogy beszóltál neki.

2011. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

"de azt hiszem te is eltudsz képzelni pár dolgot."


Rosszabakat is láttam, mint te. Biztos vagyok ebben. Egy kisgyereket aki átment a barátnőjéhez megharapott (a fejénél) egy igen jól táplált nagydarab kutya.

2011. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem biztos, hogy 130 kiló. A kövér nők súlyát nehéz meghatározni, de gondolom egy 155 centis 100 kilós "nő" volt az, nemde?
2011. júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%
2.-nak üzenem: Sose a kutya a hibás,ha emberre támad!!! Vagy igy nevelte a gazdája,vagy nem nevelte ki belőle! De a legfontosabb emberi mulasztás,hogy ad rá lehetőséget,hogy támadjon a kutya! Sose szabad elengedni v gyerekkel egyedül hagyni a kutyát! Szóval ki a hibás? Hát az ember...
2011. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Akár kedveled, akár nem a kutyákat, ez akkor is állatkínzás!Nem viszem magammal, ha tudom, hogy ilyen melegben be kell zárnom egy bádogdobozba.Utálom az ilyen embereket, akik ezt csinálják egy állattal.
2011. júl. 9. 14:46
 8/23 anonim ***** válasza:
De felidegesítettél ezzel,hát igen sajnos vannak ilyen felelőtlen emberek,sőt még a kisgyereküket is bezárják az autóba!
2011. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Ó ez remek. Egyre több kutyakedvelő ír ellenem, úgyhogy beadom a derekam :)
2011. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
155cm?Én 170 vagyok, de tőlem egy fejjel magasabb volt.Nem is ez a lényeg.Hanem maga az ember, aki ilyet tesz.Szánalmas, és megbotránkoztató.
2011. júl. 9. 14:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!