Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 2-3 hónapos kölyökkutyának...

Egy 2-3 hónapos kölyökkutyának mennyi, és milyen gyakorlatokat szabad, érdemes megtanítani?

Figyelt kérdés

Van egy 2 és fél hónapos amerikai pitbull terrierem.Eddig 4 parancsszót tanítottam meg neki; ül,fekszik,lábhoz,pacsi.

Mellé még mennyi,és milyen gyakorlatokat szabad,érdemes megtanítani neki?

Köszönöm!

14/L


2011. júl. 9. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már ennyi mindent sikerült megtanítanod neki akkor szerintem ezek is menni fognak: menj a helyedre,nem szabad,ereszd el,fogd meg
2011. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt már tudja,hogy ereszd,és nem szabad,de nem gondoltam,hogy ez is gyakorlatnak számít... :'D Köszi.

UI,még mielőtt rám támadna valaki igen,túl korán került hozzánk viszont; 1, nekem nem volt beleszólásom 2, nem is tudtam,hogy apum meglep egy kutyussal 3, van rajta kívül még 2 kutyám,akik segítenek neki szocializálódni,valamint 3 testvérem,akikkel rengeteget játszik,én viszont csak ritkán,azt akarom,hogy falkavezérnek tekintsen...


Most olvastam egy oldalon,hogy nem szabad túl sok mindent tanítani neki,szóval azt hiszem ennyi elég is,majd ezeket jó sokszor átvesszük,aztán 1-3 hónap múlva tanítgatok neki mást is. (:

2011. júl. 9. 18:52
 3/5 A kérdező kommentje:
De azért írhatjátok mit érdemes majd megtanítani neki. (: (clickerrel tanítom)
2011. júl. 9. 18:53
 4/5 Dr. Berényi Adrienn válasza:

Kedves kérdező!

A kiskutyákat már másfél hónapos kortól lehet tanítani. Kis korban nagyon játékosak így 15 perces 'órákat' tarts neki és mondjuk 10 perces szüneteket. A kutyának bármit megtaníthatsz! A fokozott idomítás nagyon fontos! Mindennap legalább 10-szer próbáljátok el, hogy ne legyen felejtős.

Üdv.

2011. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dr. Berényi Adrienn

Ha megtudhatnám a doktori fokozatát ?

2011. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!