Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csináltál már ilyet? Ha nem,...

Csináltál már ilyet? Ha nem, akkor is. Mivel csináljam? Azt ne, hogy rajzoljam körbe, mert izgága kutya.11/L

Figyelt kérdés

Van egy 7 hónapos Bolognesém és amikor kaptam,kaptam hozzá egy "Kutyanaplóm" című könyvet/naplót.Szépen vezetem is,és most elérkeztem ahhoz a részhez-amihez már eljutottam a kutyus 3 hónapos korában is -,hogy 7 hónapos korában egy tappancs lenyomatot kell készíteni.Akkor kék vízfestékkel csináltam.Nehezen tudtam lemosni,meg a szőrének/tapijának is jót tehettem. :S

Szóval festék helyett mi?


2011. júl. 10. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A festék nem káros, hiszen ha festesz te is olyan leszel, mégsem lesz bajod! Esetleg gyurmába nyomd bele a tappancsát, öntsd ki gipszből a lenyomatot, és azt rajzold körbe.
2011. júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy kis sár? Majd fürdő, az könnyebben lejön ;)

Más ötletem hirtelen nincs, max. kihagyod.

2011. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. júl. 10. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát a vízfesték a megoldás. maximum valami makacsabb súrolóval sikálod majd. mást nem tudok mondani 12/f
2011. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vízfestékkel csináltam és azonnal lejött utána.
2011. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!