Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisvárdán hol lehet biztonságo...

Kisvárdán hol lehet biztonságosan kutyát futtatni?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy eddig tudtam a lakótelepen sétáltatni, de most rengeteg a kóbor kutya. A múltkor is három jött utánunk, ebből kettő nekünk is támadt. Erre nincs se nekem, se a kutyámnak szüksége. A menhely tele van, nem szedik össze őket. Ha valaki tud egy jó helyet, esetleg játékos, kedves kutyája van, szívesen sétáltatnám jó kutyatársaságban a kutyámat. (mudi kan, szocializált, jól nevelt, 20 hónapos)
2011. júl. 10. 20:41
 1/7 anonim válasza:

parkba vagy mellék utcákba nem tudod elvinni sétáltatni?

am én is kisvárdi vagyok :$

2011. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia!


Az a baj, hogy egy mudinak nem séta kell, hanem rohanás. Tudod, terelőkutya. Mindig sétáltatom pórázzal, de az nem ugyanaz. Sőt, egyszer egy héten nagymamámhoz is lemegyek vele, ami oda-vissza 5 km. Lemértük autóval.


Nekem kifejezetten olyan hely kellene, ahol el tudom engedni. Egy utcán nem lehet elengedni, még ha mellékutca is.


A Bágerre nem lehet bevinni, 30.000Ft a büntetés.

A múltkor sétáltattam, épp a Bolgár utcánál, hát nem egy komondor keverék sétált velünk szembe? Volt nagy szaladás...

Kellene egy jó hely, de szerintem csak a Vár marad. Csak ott meg annyian vannak, és azért egy fekete mudi sok emberben félelemet kelt sajnos- persze, ok nélkül.

2011. júl. 10. 20:52
 3/7 A kérdező kommentje:

Kisvárdán nincs park...


Csak a lakótelep van, de ott most, mint írtam, rengeteg a kóbor. Oda nem mehetünk.

2011. júl. 10. 20:54
 4/7 anonim válasza:
értelek:) mi olyan helyen lakunk, hogy már mi vagyunk az utolsó utca és a velünk szembe lévő utca zsákutca se házak semmi csak 1 nagy pusztaság, a szomszéd csaj is oda szokta kihordani a kutyáját, perszze el is engedi:)
2011. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
krúdy park akkor mi?
2011. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A Krúdy park nem arra van kitalálva, hogy kutyákat futtassanak rajta. Ráadásul tele van parkolóval, tele autóval. Ott nem engedhetem el.

Amúgy egy rendes park, az sokkal nagyobb mint a Krúdy-park. Az max egy kis pihenő övezet.


Én is szélső utcában lakok, a 4-es főút szemben van. Hiába itt a rét, nem mehetek le, mert vagy méteres fű van, vagy be van vetve. Az magánterület, nem sétáltathatok ott, mert a csősz elkap.

2011. júl. 10. 21:02
 7/7 anonim válasza:
az igaz, h a parkok ilyenek sajna:/pedig szoktak ott kutyákkal lenni:/ na de mindegy. Nálunk nem szólnak a területért , szerencsére még csősz sincs .......
2011. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!