Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát nem lehet bevinni...

Kutyát nem lehet bevinni szabadstrandra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 22:25
1 2 3
 1/26 realMesos válasza:
5%
mér lehetne? te fürödnél abba a vizbe ahol a más tetves kutyája belemosta a 10 évnyi bogarát meg rühét?
2011. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Azért a kategória nem semmi...! xD
2011. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%

Na, látod, az ilyenek miatt nem lehet.


Mert az emberek nem piszkolnak a vízbe, az emberek nem mossák le magukról az egy mázsa olajat, naptejet, az emberek , akik netán bőrbetegek, á....nem is mennek a vízbe.Csak azok a rühes , samponban fürdetett, bolha-kullancs ellen védett kutyák. piszkolják azt a tiszta vizet.

Jó strandolást az előzőnek! Én inkább a kutyámmal a bányatóban és a Dunában hűsölök.

2011. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 realMesos válasza:
16%
Hajrá... Amúgy a ketagória odavág... Ha meg nagyon kutyával akarsz fürödni akkor ott a duna az se tisztább mint te.
2011. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Mi volt az eredeti kategória?
2011. júl. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
realmesos rádengednék egy rotit..:) hülye sggarc.
2011. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A kategóriáért elnézést.Amúgy inkább fürdök kutyákkal,mint gombáslábú,bőrbeteg "emberekkel"...
2011. júl. 10. 22:54
 8/26 anonim ***** válasza:

Az én kutyámat egyszer Szarvason beengedték egy szabad strandra ami tök jól fel is volt újítva meg minden. Nagyon rendesek voltak. Igaz kistestű kutyám van (pekingi) lehet emiatt, de sokan úgy vannak vele, hogy kutya az kutya akkor sem jöhet be. A végén még a Körösbe is bele csobbant már nem szándékosan mert amúgy nagyon retteg a víztől.

A stégen ilyen zöld szőnyeg szerűség volt leterítve, hogy ne csússzon a víztől a vízen meg nagyon sok békanyál volt a kutyám meg ment volna a nádat megszaglászni és a bolond azt hitte, hogy a békanyál is szőnyeg... Kinevették szegényt csomóan :D Én meg halászhattam ki mert mire ő kiúszott volna.. Úgy nézett ki mint egy ázott Csubakka.


Próbálkozz be hátha... Ha toleránsak az emberek akkor meg engedik. Akkor én sem mentem be a vízbe, de apukám bent volt meg rokonok szóval mentünk a stégre a kutyával és senki nem szólt sőt nagyon sokan meg simogatták meg hívták oda magukhoz. Ha barátságos a kutyád és esetleg nem olyan nagy testű (nagy testűektől sokan félnek) akkor szerintem van esélyed. De sok múlik az üzemeltetőkön is.

2011. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Tóba nem lehet.

Folyóvízbe lehet.

Bányatóba lehet.

2011. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
az Orfűi tóba a szabadstrandra bemehet kutya
2011. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!