Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jó férgező kutya van...

Milyen jó férgező kutya van ami jól összeszedi a patkányokat és az egereket?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy a szomszédban vannak állatok.Ott vannak férgező kutyák azoktól menekülnek hozzánk. A kertben láttam már nagy lyukakat az patkánylyúk volt erről meg is győződtem kaptak mérget 2 megdöglött. Nekem tetszenek a német törpe spiccek. Azok mennyire férgezőek??
2011. júl. 11. 00:44
1 2
 1/20 anonim válasza:
50%

őszintén szólva tudnék ajánlani egy macskát :D

ha van nálatok kutya akkor persze már nem ajánlanám viszont szerintem azok is megfogják

ha meg nincs kutya akkor nyugodtan lehet egy kutya egy macska párosítás kölyökkortól szoktatva vannak semmi különösebb baj nem lehet a macska gyors állat:D

2011. júl. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Férgező kutya? Ezt sem hallottam még így soha.

Egyébként ezek a mai kutyák már nem feltétlenül válnak be erre a célra, max ha be is tanítod. Az, hogy az ősei elkapták ezeket az állatokat nem feltétlenül jelenti azt, hogy a te kutyád is így fog tenni.

Patkányok ellen érdemes tisztán tartani a területet, a macska viszont valóban elkapja az egereket és a patkányt is elijeszti valamennyire. (Nem tudom, azt is megfogja-e állítólag veszélyes állat. )

2011. júl. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
foxi
2011. júl. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Foxi, tacskó.
2011. júl. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A tacskót én is ajánlom. Ha nem tetszik a rövidszőrű, van hosszú és szálkás szőrű is.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. júl. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A tacskó tényleg való ilyen célra, ügyesen összeszedi őket. Nálunk is ugyanez a helyzet, a szomszédunknál sok az állat meg a bekészített takarmány - no és a lom is, így rágcsálóból nincs hiány. Nekik van két tacskójuk, azok vadászgatnak.

Nálunk a macska az egérfelelős, és amit magam sem hittem volna: a németjuhászunk le van veszedve a patkányvadászatért. De ez nem jellemző tulajdonságuk, úgyhogy én a tacskót ajánlom.

2011. júl. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Vadászgörény. Az állítólag a legvérmesebb patkánygyilkos. De elárulnád, mi az ördög az a "férgezőkutya"?
2011. júl. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Foxterrier "ajánlja" a google.

Nekem a fekete német juhász szukám is megfogott mindent, csak mivel még a vakondot is a föld alatt, képzelheted mennyi kerti munkát csinált.

2011. júl. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

07:00

A rágcsálók másik gyűjtőneve a magyarban a féreg. Azok a kutyafajták, amelyek levadásszák a rágcsálókat, férgező kutyák. keress csak rá bátran google-ban.

2011. júl. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
féreg = kártevő - amúgy jó
2011. júl. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!