Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutya mellé szeretnék...

Kistestű kutya mellé szeretnék nagy kutyát. Melyiket?

Figyelt kérdés

(Jelenleg családi házban lakunk,később panel)


Milyen kutyát ajánlotok? Olyan kellene ami nem szedi szét a picit tehát kiegyensúlyozott sokat tűr, viszont megvéd ha kell.Fontos lenne, minél hamarabb szeretnék venni egyet mert valami iszonyatosan félek itthon..sok a betörés a környéken...


2011. júl. 11. 09:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szukát szeretnék...és olyat aminek nem folyik orrba-szájba a nyála, mert majd a lakásban ez nem lenne túl jó.
2011. júl. 11. 09:24
 2/15 anonim ***** válasza:
ha később panelba költöztök,az egy nagytestűnek nem túl jó
2011. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem panelban elég lesz egy kutyus is, vagy ha mégis ragaszkodsz hozzá, akkor inkább kistestű legyen az is.
2011. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nekem panelban van kettő, de nem olyan jó buli azért...

ráadásul ha kölíköt veszel 1,5 év mire akkora lesz h megvédjen és ki is alakuljon benne ez a z ösztön. az meg h kiegyensúlyozott és nem szedi szét a kicsit egyrészt rajrtad múlik, másrészt pedig h jó helyről kell venni nem olcsóért nehogy ideggyenge legyen.

2011. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
* Közepes-nagy testű érdekelne. Mindenképpen akarok
2011. júl. 11. 10:19
 6/15 A kérdező kommentje:
:)
2011. júl. 11. 10:30
 7/15 anonim válasza:
ha van a közelben menhely akkor tudom ajánlani, hogy ott is nézz körül.
2011. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Labrador. 3-4 év alatt lenyugszik annyira, hogy jó legyen neki a panelben is.

A picit nem fogja tuti bántani (nekem a törpesnaci van a labik mellett, nagy haver az összes).

De mozgatni sokat kell ... gondolom ez alap.

2011. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 KiaraMira válasza:
Mondanám, hogy labrador vagy golden retriever de ők nem jó házőrzők, mert nagyon barátságosak. Viszont pont emiatt ajánlom őket bármilyen más állathoz! Nekem goldim van, nem bántja se a hörcsögöt(pedig egyszer véletlenül szabadon mászkált előtte) se a gyíkot, békát...!! :D
2011. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szuka német juhász (előre is bocs hogy kisbetüvel irtam mindent)55,2 a marmagasága szvsz nem túl nagy a kant azért nem ajánlom mert az 62,5 is lehet +/- 2,5 cm .
2011. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!