Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már van egy kutyám. Megengedte...

Már van egy kutyám. Megengedtek mégeggyet, de miet?

Figyelt kérdés
Van egy Samoyed spiccem, 4 éves szuka kutya, nagyon nyugodt és inteligens kutya...a házba beengedem, az ágyamban alszik.Amikor sétálni viszem és találkozik egy akármilyen kutyával, nem tudja otthagyni őket, nagyon szeret más kutyákkal játszani, mindegyiket a testvérének tekinti...Egy kisebb fajtájút szeretnék, ugyanígy tartanám út is...légyszi segítsetek!
2011. júl. 11. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen fajtájút választanék, szerintem jobban kijönnének a hasonló tulajdonságok miatt.
2011. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mit szólnál egy Beagle höz? Szerintem egy két ilyen energikus fajta illene egymáshoz.
2011. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi...gondolkodom:)

mindkettő jó :)

2011. júl. 11. 10:32
 4/13 anonim válasza:

elsősorban milyet szeretnél? szukát vagy kant? mert szuka-szuka nem mindig szívlelik egymást.

nekünk 1 szuka 1 kan kutyánk van ; mikor hozzánk került az egyik kutya(szuka) azzal a feltéttel ha kijönnek egymással. nagyon szeretik egymást, sokat játszanak stb..

végül is ahogy előttem mondták, tulajdonság alapján; ne harci kutyát válassz mellé..

írtad hogy kisebb fajtájút szeretnél.. szerintem még gondolkodj azon is hogy mennyire okosak egyes fajták és ha ezzel kitudsz szűrni kutyákat akkor már fajtát is tudnál választani. :)

kicsit hosszú lett,de remélem tudtam valamit segíteni.. :)

2011. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen, ken kutya lenne jobb, a samoyedem már úgyis ivartalanítva van...köszi, segítettél:)
2011. júl. 11. 10:59
 6/13 A kérdező kommentje:

bocsi, akarom mondani:

KAN

2011. júl. 11. 10:59
 7/13 anonim válasza:
szívesen. örülök :)
2011. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Törpe vagy közép schnauzer. Nagyon jó fejek :)
2011. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi...még, még...
2011. júl. 11. 12:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem a husky samoyed páros is nagyon tetszene...
2011. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!