Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foxi macska barátság?! Lehetsé...

Fancy917 kérdése:

Foxi macska barátság?! Lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok!augusztusban kapom meg a cicámat 4hónapos jól szocializált kutyák mellett nevelkedett abesszin lesz.A barátomnak 2 Foxija és egy pulija van szukák.Nem igazán találkoztak macskával(eijesztik őket az udvarból).Nem szeretném itthon hagyni a cicám mikor hosszabb időre megyek hozzájuk(apum új barátnőjének a lánya kinyúvasztaná-.-' meghát ki tuja ők mikor vannak itthon).Nagyon szeretnénk összeszoktatni a kutyákat a cicával, úgy is beszéltük meg h lesz ott is egy kis helye a macseknak(szobamacs lesz).A kutyák udvaron vannak, de a teraszajtó általában nyitva van ahol be tudnak jönni és a barátom ajtaja nem csukható rendesen.Tehát vagy össze tudjuk szoktatni őket vagy ha lemegyek akkor itthon kell hagynom, amit nagyon nem szertnék. Ötletek a szoktatásra? Lehetséges, hogy a foxik ne tekintsék zsákmánynak???
2011. júl. 11. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is foxink van és mellette hat macskánk. Másfél éves volt a kutya, amikor idekerült, tehát nem a cicák mellett nőtt fel. Az első pár nap megkergette őket, rászóltunk érte, meg az egyik cicától kapott két pofont, és leállt. A foxi egyébként nem bántja a macskát, csak megfuttatja egy kicsit. Korábban is foxink volt, vele ugyanez volt. A mostanival is egy hét után már lazán mászkáltak a macskák a kutya orra előtt, immunisak voltak egymásra.
2011. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Dobermannjaim vannak, a szomszéd macskákat megölték, és a tetemükkel rongyként játszottak, pedig sosem uszítottam őket.Egy nap egy cicát találtam és hazavittem. A kutyák nyálcsorgatva várták a kaját. Két hónapomba telt, reggel este minden nap, hogy ne tekintsék zsákmánynak. Most már megtűrik, semmibe nézik, de tudják, hogy őt nem lehet bántani. Módszerem: Kutyák egyesével be, póráz,szájkosár, csak olyan amin semmi macskatestrész nem jut át, szimat, aztán sok sok nem szabad, nem szabad! Nekem így jött össze, de csak a falkavezér veheti rá őket, ha a barátod az akkor neki kell lépni. Szerintem. Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de nekem sikerült. Puli és foxik esetében annyira nem bíznék a sikerben... Bocs.
2011. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!Azért reménykedek:)az első válasz bíztató mert ugye foxikról van szó, de a második is nagyon hasznos volt, és reménykedek:) nagyon nem szeretném itthon hagyni, úgyhogy foggal körömmel próbálkozunk majd.A falkavezéres dolgon gondolkodom, ez jó lehet ha a "falkavezér" mutatja be nekik és rendre utasítja őket akkor az valószínű hat rájuk.Az egyik foxi meg a puli már viszonylag idősek(nem tudom pontosan mennyi) a másik foxi viszont elég fiatal és virgonc:) de alapjában véve szófogadóak.
2011. júl. 11. 23:26
 4/5 anonim válasza:
Megkell figyelni azt is,hogyha nemvagy ott akkor nántanák-e,mert minden kutya más.Van,hogx egyik nántaná a másik egyedül nem csak falkában.Nem merném rájuk bízni,csak sok eggyütt lét után.
2021. aug. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocs de lassú a teló és elír pár betűt.
2021. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!