Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül kb. egy szuka...

Mennyibe kerül kb. egy szuka kutya ivartalanítása?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
15-30 ezer között, testmérettől függően.
2011. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Érdemes szétnézni a neten, mert mindig tartanak akciókat az állatorvosok és így több ezer forintot is meg tudsz spórolni. Nekem egy 10 kg-os szukám van három hónapja ivartalanítattam 18.000 Ft volt. Az ár tartalmazta a műtétet, varratszedést háznál és a fejére a tölcsért. Remélem segítettem.
2011. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó. Nekem is 10 kg-os kutyám van.

A helyi állatorvos 20 ezerért műtötte volna meg. De barátnőm mondtam hogy ismer egyet, aki nagyon jó és jól is dolgozik.

25 km-t utazott, elvitte a kutyát és vissza is hozta. 11 ezer Ft-ot kért.

A varratot kiszedtem a kutyámnak én, mert már szanaszét vágta a bőrét.

2011. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi m.kinek!

Hát akkor ez húzós lesz!Bullmasztiff lány,másfél éves!

2011. júl. 11. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Az akciós ivartalanításokat abból a célból csinálják, hogy a felesleges szaporulatokat megelőzzék, ezért a legtöbb esetben csak a petefészkeket távolítják el, ami után a kutya nem fog tüzelni.

Erre sajnos én is csak utólag jöttem rá, amikor év elején a kutyámnak csináltattam egy hasi ultrahangot, és mondta a doki, hogy ott a méhe. "Mi van?? Az kizárt, hiszen ivartalanított..."

No igen, csak az "akciós ivartalanításnál" erre külön rá kell kérdezni, hogy mit foglal magába. A legtöbb esetben a méhét bent hagyják.

2011. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!