Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen házőrző az Amstaff?...

Milyen házőrző az Amstaff? Megbízható?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 01:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szeleburdi,nekemis az van,terrier létére elég jól viselkedik,de az enyémet nemhallani ugatni.Jó kapcsolatot kell hogy kialakits vele,mert az enyém másokat játékból harap,karmol,csak velm nemcsinálja.
2011. júl. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
az amstaff nem házőrzésre való! emberekkel szemben barátságos kutyák.
2011. júl. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 compactegon ***** válasza:
41%
utolsó, akkor látnád az enyémet, ha valaki megáll az ajtó rácsánál. nem hiszem, hogy be mernél jönni tőle (9 hónapos). az embereket tényleg imádja, de a saját terület - az más.
2011. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az enyém sem őrzi a házat, az udvaron egy hangját nem lehet hallani, bárki bejöhet mellette. Őket ugye régen arra szelektálták, hogy embereket soha ne bántsanak.

Ez valahogy bennük maradt.

2011. júl. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tyler913 ***** válasza:

Pedig jo irtak: az amstaff nem hazorzesre tenyesztett kutya.Persze az amstaffok kozott is vannak tavolsagtarto kutyak,illetve oket is be lehet vaditani,de alapvetoen annyira baratsagosak az emberekkel,hogy inkabb arcon nyalnak a betorot:)

Raadasul legtobbjuknek nem tul eros a territorialis osztone,egyszeruen nem erzik,hogy most nekik teruletet kellene vedeniuk,illetve mas kutyak teruletet sem tisztelik.Az az o teruletuk,ahol epp allnak,ilyen egyszeru.

Raadasul imadnak a gazdi kozeleben lenni,mar csak ezert is vetek oket kertbe zarni (plane lancon vagy kennelben).

Ha hazorzot akarsz,inkabb olyan fajtat valassz,amit eredendoen ilyen celra tenyesztettek ill. tartottak.Pl. kuvasz,masztiffok,stb.

2011. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam olyan amstaffot, amelyik őrizte volna a házat. Ha ilyen terveid vannak a kutyával, akkor válaszs inkább másik fajtát, például a pásztorkutyák (komondor, kuvasz, kaukázusi) nagyon jók ilyen célra.
2011. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Emy1991 ***** válasza:
A milyenk ugat, főleg a gyerekeket, de bárkit beenged és nem bántja.
2011. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is staff van. Nálunk úgy van, hogy a kert három részre van osztva, és a kutyáké a második rész. Úgy van megcsinálva, hogy a bejárathoz kiérjen a kerités, tehát oda tudjon menni. Nálunk se ugat, de ha valaki ottvan, és a kutya odaoldalog, megijednek egyesek. AMugy egy szeretetbomba
2011. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen is őrzi a házat,mind emellett tökéletes kutyus,imádjuk,100% szeretet,épp ezért véd,nagyon okos,NEM VALÓ HOZZÁ NEMÉRTŐ KÉZBE!!!!!
2011. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
egyébként nekem ez a második amstaffom csak kiváncsi vagyok mások váleményére is !:D kösz a válaszokat
2011. júl. 20. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!