Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akarjuk elaltatni a...

Most akarjuk elaltatni a kutyánkat, h már ne szenvedjen. Abba az inekcióba mi van?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, h csak víz ami eljut a szívig és pár másodperc, és meghal
2011. júl. 12. 03:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Szomorú ilyet olvasni... :(

De elvileg az ilyen injekciókban valamiféle méreg van, ami gyorsan hat a központi idegrendszerre és leállítja a szerveket, mint pl a cián.

Normál esetben bead a doki egy injekciót, ekkor néhány percen belül elalszik az állat, majd ezt követően kapja a halálos injekciót, ami ilyenkor sok fajta lehet. Aki egyből a halálosat adja, az brutális.

2011. júl. 12. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyusomnak, rögtön mérget adott a doki. Soha többé nem altatok el kutyát. Szörnyű volt látni,a szívem szakadt bele!
2011. júl. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Az enyém is egyből mérget kapott, és majdnem elsírtam magam, ne nézd végig ha lehet. :(
2011. júl. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérd,hogy altassa el mielött beadja azt a mérget!
2011. júl. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvosfüggő, aki nem mindig emberből van sajnos...

hugomék kutyusánál viszont egy igen rendes doki végezte háznál az altatást, először tényleg csak altatta, majd hagyta, hogy elköszönjenek a családtagok. a kutyus mély álomban volt , amikor megkapta a halálos inekciót.

összesen másfél órát volt a kutya mellett.

szóval nem hipp-hopp beledöfni a mérget, aztán jónapot.

2011. júl. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát,én a menhelyen sok altatást láttam. Ott nem altatták el a méreg előtt, de nemm volt semmi brutalitás. A mellső lábon a vénába adta,és 1-2 másodpercen belül a kutyus elaludt.

Régen volt nagyon-nagyon brutális, de azt inkább nem részletezem.

2011. júl. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szia! ez nagyon rossz,és fájdalmas dolog amit írsz:( Az én kutyámat is elkellet altatni, mielőtt ki jött az állatorvos elmondtam neki hogy szeretem és soha sem fogom elfelejteni...:( a kérdésedre válaszolva elmondom hogy konkrétan a szívbe adja be, nem tudom pontosan mi ez az anyag de teljesen le állítja a szívet.:( nagyon szörnyű látvány, a kutyus 3-4 mély sóhajt vesz és meghal, én utána bőgtem vagy 2 órát.
2011. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
előző vagyok: ezek szerint van több injekció fajta. ezt nem tudtam. az enyém egyből elment kb 20-30 mp-alatt, igen sajna akkor lehet hogy ez állatorvos függő.
2011. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A menhelyes vagyok. Ugyanazt adják a szívbe is,mint a vénába is. A menhelyi doki szerint humánusabb vénába,mert a szívbe adva iszonyatosan fáj. Ezért szokták altatva beadni. De a vénába adva szerintem csendes, fájdalommentes,békés.

Nagyon sajnálom a kutyusodat! Én annyi kutya halálát aszisztáltam végig, gyönyörű,fiatal,egészséges kutyusokét,akik még élhettek volna :(

Nem is tudom,hogy képes lennék e megtenni a sajáttommal.

2011. júl. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem bírnám végignézni ami te a menhelyen nap mint nap látsz. erre születni kell, azt a sok kis jószágot akik várnak a jobb sorsra, (persze azt is tudom hogy sokuknak a menhely a jobb sors sajnos) és sokuknak sajnos már nem lessz jobb sors:( azok akik akik ki dobják és megunják őket remélem, egyszer hasonló sorsra jutnak!!!
2011. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!