Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elszoktatok gondolkozni...

Elszoktatok gondolkozni valamikor azon, hogy mi lesz ha a kutyánk itt hagy bennünket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 09:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, és borzalmas lesz. :S
2011. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát én átéltem januárban,meg 1 éve januárban,meg 2008 júniusában,szörnyű...bele se merek gondolni,bár én azt sem szeretném ha a cicám itthagyna...
2011. júl. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sajnos eszembe szokott jutni, de ilyenkor próbálom elterelni a gondolataimat. Rossz, de gyerekkorom állatai már mind elmentek, most két kutyusunk van, négy évesek. Sajnos, aki állatot tart annak fel kell készülni arra, hogy valószínűleg túl éli a kedvenceit. Ezért is kényeztetem agyon az enyéimet.
2011. júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,és olyankor mindig könnyes lesz a szemem...de reménykedem,hogy mivel nagyon vigyázunk rá,és még elég fiatal is-másfél éves-ezért ez jó sokára lesz.
2011. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Őőő nekem macskám van, de amúgy igen, ha nem baj hogy én is válaszolok. Én úgy vagyok vele, hogy mindenki meghal egyszer, tehát nem lesz semmi. Régebben hörcsögeim voltak, és elég sokszor meghaltak, mivel ők nem élnek olyan sokáig, általában max másfél évet húztak ki... Mondjuk nem tudom.. engem különösebben az emberek (akiket ismerek) halálának gondolata sem rémít meg. Na mindegy.
2011. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem mert még nincs okom rá , fiatalok a kutyáim így feleslegesnek tartom ezen elmélkedni hogy "mi lenne ha..."
2011. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:07


érdekes lelki világod van...én rosszul viselem a halált,mind az állataimét,mind a családtagokét,barátokét...nemrég halt meg egy jó barátunk,és meg kell mondanom nagyon rosszul viselem,egyszerűen nem akarom elfogadni...nagyon fáj :(

2011. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

mi 2 éve altatuk el az egyiket :( nagyon rossz volt..sírtam 2 napig miatta... a másik kutyusunk pedig 9 éves és sokszor gondolkodok rajta mi lesz ha..de azzal vidítom magam fel hogy még mindig játékos és eleven és hosszú életű lesz..


egy szerettünket legyen az állat vagy ember nehéz elveszteni..

2011. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
én sem szoktam ezen nap mint nap elmélkedni,mint ahogy gondolom ti sem, és senki sem,de valamikor csak úgy bevillan,és nagyon rossz érzés....:(
2011. júl. 12. 10:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem még 3 hónapos a kutyusom szóval nem jutott eszembe, de abban a pár hétben amióta nálunk van annyira megszerettem, hogy az hihetetlen és most a kérdést látva elgondolkoztam, szerintem több ideig biztos nem lenne kutyám de utána eldöntöttem, hogy mindig lesz mellettem egy cavalier, hogy felviditson..imáádom őket:P(L)
2011. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!